Home Kategorie Ludzie Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc.
6.58K

Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc.

Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc.

Szczena swoją popularność zdobył dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna chętnie udziela się w mediach społecznościowych i co chwilę zaskakuje fanów.

Rysiek Dąbrowski, znany fanom programu „Chłopaki do wzięcia” jako Szczena, niejednokrotnie zaskakiwał postami w mediach społecznościowych. Oprócz programu, w którym poszukiwał swojej wybranki, pojawił się też w show „Dżentelmeni i wieśniacy” stacji TTV. Szczena zamienił się wtedy na kilka dni życiem z bogatym biznesmen.

Udział Szczeny w produkcji stacji TTV by ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów, nie spodziewali się takiej sytuacji. Popularny program zapewnił Ryszardowi Dąbrowskiemu zaprezentowanie się jeszcze większej publiczności niż dotychczas. Udział w show był dla niego bardzo pozytywnym doświadczeniem, miał dzięki niemu szansę na rozwinięcie swoich zdolności i wykorzystanie większych możliwości niż zazwyczaj.

Niestety powrót do rzeczywistości po kilku dniach życia w luksusie okazał się być trudny. Szczena ma problemy finansowe, przez co kilkukrotnie zakładał już zbiórki. Linki do nich udostępniał na swoim profilu.

Zbiórka, którą założył mężczyzna, nie spotkała się wówczas z pozytywnym odbiorem i internautów. Większość komentatorów wyraziła swoją obawę o to, że pieniądze, które trafią do Szczeny, zostaną wykorzystane na zabawę, a nie cele takie jak np. remont domu, który jest w zatrważającym stanie.

Fani zgodnie stwierdzili, że najlepszym rozwiązaniem dla Szczeny będzie podjęcie uczciwej pracy zarobkowej. Mężczyzna ma 35 lat, jest w sile wieku, nie choruje, dlatego nie powinno to być dla niego problemem. Teraz Ryszard Dąbrowski po raz kolejny zwrócił się z prośbą o pomoc.

– „Witam nie będę się rozpisywał każdy wie na co ciągle zbieram A zbieram na to żeby dokończyć ten remont sama moja praca nie wystarcza mimo że pracuje nawet soboty i niedziele to ciągle brak pieniędzy A chciał bym bardzo dokończyć ten remont zwłaszcza że  w domu będzie mały gość” – napisał w opisie zbiórki Ryszard Szczena Dąbrowski.

Również i tym razem fani nie zareagowali pozytywnie, sugerując, że ich pieniądze zostaną przeznaczone na alkohol i zabawę. Mężczyzna jednak stanowczo zaprzecza, usiłując utrzymać wszystkich w przekonaniu, że alkoholu nie pije, a w trakcie tygodnia oraz w weekendy ciężko pracuje.

Wymiana kół lub opon z wyważaniem
Wymiana kół lub opon z wyważaniem
19,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wymiana 4 kół za 19,99 zł lub opon z wyważaniem za 32,99 zł i więcej w ProfiAuto Serwis Mati-Trans

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz