Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła znowu zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Jedno zdjęcie mówi wszystko.
11.42K

Justyna Żyła znowu zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Jedno zdjęcie mówi wszystko.

Justyna Żyła po ostatnich wydarzeniach stara się schować przed opinią publiczną swoje porachunki z byłym mężem. To jednak nie oznacza, że nie decyduje się na wbijanie szpilek Piotrowi.

Justyna Żyła w niedawnych wpisach i swoim oświadczeniu poinformowała, że nie zamierza wyciągać na jaw więcej prywatnych spraw. Konflikt z Piotrem Żyłą odżył na nowo niedawno, a obie strony łapały się naprawdę nieładnych zagrywek.

Piotr Żyła na konflikcie ze swoją byłą żoną również nie wychodzi najlepiej. Skoczek starał się nie komentować sprawy, jednak w końcu i on zaczął otwarcie krytykować byłą małżonkę. Najgorsze w tym wszystkim było to, że byłe małżeństwo prowadziło swoją wojnę w mediach społecznościowych, włączając w to nawet swoje dzieci. Ostatecznie Justyna Żyła zapowiedziała, że wycofuje się z takich działań i nie będzie publicznie wyciąg spraw związanych z jej nieudanym małżeństwem.

To może Cię zainteresować:  Gdy mama zobaczyła, co kasjerka robi z jej chorym na zespół Downa synkiem, musiała zrobić te zdjęcia!

Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby zaatakować byłego męża, może nie personalnie, ale wymowną grafiką udostępnioną w social mediach. Nietrudno domyślić się, że we wpisie o „najgorszych ludziach” odnosi się do Piotra.

Udostępniona przez Justynę Żyłę myśl bardzo kontrastuje ze zdjęciem, które później udostępniła była żona skoczka narciarskiego. Pozuje ona na nim w czerwonej sukience, oraz podpisała je krótko “Udanego weekendu”, a pod zdjęciem dodała wiele hasztagów, a jednym z nich było określenie “tylko pozytywne wibracje”. Trudno oczekiwań jedynie pozytywnych emocji, jeśli wciąż, nawet w pośredni sposób, atakuje się publicznie inną osobę.

Bilety do centrum Škoda AutoLab
Bilety do centrum Škoda AutoLab
8,00 zł
14,00 zł
60 dni
do końca oferty!
2 bilety wstępu do interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Škoda AutoLab za 8 zł i więcej opcji (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz