Home Kategorie Ludzie Spłonął dom wyremontowany w programie „Nasz nowy dom”. „Nie zostawimy ich w potrzebie” – obiecuje Dowbor.

Spłonął dom wyremontowany w programie „Nasz nowy dom”. „Nie zostawimy ich w potrzebie” – obiecuje Dowbor.

Spłonął dom wyremontowany w programie „Nasz nowy dom”. „Nie zostawimy ich w potrzebie” – obiecuje Dowbor.

Bohaterowie programu „Nasz nowy dom” stracili dach nad głową. Po kilku latach od zakończenia remontu, ich dom doszczętnie spłonął. Katarzyna Dowbor natychmiast zareagowała.

Program „Nasz nowy dom” otrzymał wiadomość o dramacie rodziny, u której kilka lat temu gościła ekipa Katarzyny Dowbor. Budynek spłonął, a jego mieszkańcy zostali bez dachu nad głową. Gospodyni programu nie mogła tak zostawić tej sprawy. Zareagowała bardzo szybko, aby dodać otuchy poszkodowanym.

Dramat spotkał rodzinę Beaty z Antonina, która już kilka lat cieszyła się wyremontowanym przez ekipę programu domem. Samotna matka z dwójką dzieci została pozbawiona miejsca zamieszkania. Sprawa nie pozostała bez echa w mediach społecznościowych. Katarzyna Dowbor skomentowała to zdarzenie na Facebooku, dodając rodzinie otuchy.

W jednym z wywiadów Dowbor powiedziała o tym, że najprawdopodobniej było to podpalenie. Teraz zdradziła więcej szczegółów:

– „Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na Ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić?” – napisała na Facebooku.

Na szczęście w momencie zdarzenia nie było w domu ani pani Beaty, ani jej dzieci. Jedyną ofiarą pożaru był kot, któremu niestety nie udało się uciec z płomieni. Dowbor poinformowała, że właśnie trwają rozmowy między producentami programu a stacją na temat wsparcia poszkodowanej rodziny.

– „Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!!” – dodała Dowbor.

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
19
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz