Home Kategorie Ludzie Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każda pomoc. Sytuacja jest dramatyczna.

Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każda pomoc. Sytuacja jest dramatyczna.

Zenon Martyniuk opublikował dramatyczny apel. Ukazał się on na Facebooku zespołu Akcent. Sytuacja jest trudna i artyści liczą na wsparcie. Liczy się każda złotówka.

Ledwie kilka dni temu fani wstrzymali oddech, gdy Zenon Martyniuk podał do publicznej wiadomości informację o stanie swojego zdrowia. Gwiazdor odniósł się do plotek, że choruje na koronawirusa. Zdementował je wszystkie, włącznie z tą, o której słyszał, jakoby epidemia pozbawiła go życia.

Ponieważ Martyniuk przyznał, że ma się dobrze, a koronawirus się go nie ima, postanowił zadbać o zdrowie tych, którzy są w o wiele gorszej sytuacji od niego. Dlatego w niedzielę na Facebooku ukazało się dramatyczne ogłoszenie.

Zenon Martyniuk i pozostali gwiazdorzy jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo proszą w nim o wsparcie dla Filipka. Jak podkreślają, na uratowanie życie dziecka czasu jest mało, a do zebrania jest gigantyczna kwota.

Zbiórka promowana przez Martyniuka, prowadzona jest przez serwis siepomaga.pl i zweryfikowana przez fundację. Celem zbiórki jest zebranie pieniędzy na lek, nazywany najdroższym lekiem świata. Roczny chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, czyli najbardziej agresywną formę tej choroby.

Zbiórka opiewa na kwotę gigantyczną, bo aż dziesięciu mln złotych. Jak dotąd udało się zebrać 250 tys. złotych. Kwota ta robi gigantyczne wrażenie, ale z drugiej strony to zaledwie ułamek całkowitego kosztu terapii genowej. Zakończenie zbiórki ustalono na połowę października 2020 roku. Czy fundacji uda się zebrać astronomiczną kwotę? Trzymamy kciuki. Może pomoc Zenona Martyniuka przysłuży się tej sprawie.

Ekskluzywne pakiety day spa
Ekskluzywne pakiety day spa
79,99 zł
300,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Ekskluzywne pakiety day spa do wyboru od 99,99 zł w Gabinecie Kosmetyki Estetycznej Barbara Beauty w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
15
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz