Home Kategorie Ludzie Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia.

Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia.

Robert Lewandowski ma powody do dumy. Niedawno po raz drugi został ojcem, a już podzielił się kolejną radosną nowinę.

Robert Lewandowski osiągnął ogromny sukces. Według brytyjskich dziennikarzy, Polak nie ma sobie równych. Wiemy czego dotyczą wspaniałe wieści.

Mimo iż życie Roberta i jego żony wydawać może się sielankowe, nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Piłkarz ma za sobą dobry i owocny zawodowo rok. Jego doskonała forma i talent sprawiły, że był głównym kandydatem do zdobycia Złotej Piłki, czyli nagrody dla najlepszego piłkarza.

Niestety organizator plebiscytu ze względu na pandemii postanowił odwołać tegoroczną edycję. Od razu pojawiły się komentarze, że jest to niezwykle krzywdzące dla Roberta, który przez ostatnie miesiące systematycznie deklasował konkurencję.

Jak informuje portal se.pl, dziennikarze z brytyjskiego Daily Mail stwierdzili, że postanowienie France Football jest niezwykle niesprawiedliwe i przeprowadzili własny plebiscyt oparty na takich samych zasadach, jak te, którymi rządzi się nagroda Złotej Piłki.

Według ich obliczeń okazało się, że Robert Lewandowski jest bezkonkurencyjny. Piłkarz zdobył aż 34 punkty, a jego rywale nawet nie zbliżyli się do tego poziomu. Cristiano Ronaldo zdobył 10 punktów i w plebiscycie Brytyjczyków zajął drugie miejsce.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
23
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz