Home Kategorie Ludzie Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna.

Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna.

Asia z „Chłopaków do wzięcia” przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna.

Joanna Wielocha, partnerka Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego, wystosowała dramatyczny apel do swoich fanów. Potrzebne jest wsparcie finansowe. Sytuacja jest bardzo zła.

Udział w programie „Chłopaki do wzięcia” przyniósł Asi i Ryśkowi sporą popularność. Rozpoznawalna para wzbudza jednak mieszane uczucia ludzi. Niedawno Szczena zorganizował skandaliczną zbiórkę pieniędzy, która wzburzyła internautów. Bohater show chciał 20 tys. zł, które rzekomo przeznaczyłby na wyremontowanie domu swojej matki, którą widzowie programu również znają.

W trakcie poprzedniej zbiórki Asia i Ryszard zebrali zaledwie 150 zł. W ich stronę skierowano jednak wiele zarzutów i pretensji, a także wątpliwości czy aby na pewno zebrane pieniądze zostałyby przeznaczone na remont. Wiele osób sądziło, że Rysiek, jako młody i sprawny mężczyzna, powinien sam zarobić na podstawowe potrzeby. Ciężko nie przyznać im racji. Tym razem o pieniądze prosi jego narzeczona, jednak ta zbiórka różni się od poprzednich. Asia, korzystając ze swojej popularności, postanowiła wesprzeć rodziców ciężko chorego dziecka.

Bohaterka programu „Chłopaki do wzięcia” zaapelowała do fanów o pomoc finansową dla trzynastomiesięcznego Leona Szczepańskiego. Chłopczyk cierpi na chorobę mitochondrialną związaną z uszkodzeniem genu. Choroba wyniszcza organy o największym zapotrzebowaniu energetycznym, czyli mięśnie serce i mózg. Lekarze poinformowali rodziców, że dzieci, takie jak Leon, dożywają najwyżej osiemnastu miesięcy. Niestety, wszystkie metody leczenia, którymi dysponuje polska medycyna, zostały już wykorzystane. Opiekunowie chłopca bezsilnie patrzą, jak dziecko umiera.
Jedyną szansą dla Leona jest wyjazd do Niemiec i przeszczep komórek macierzystych. Ta niezwykle kosztowna metoda może uratować życie dziecka. Niestety, koszty są ogromne, sięgają kilkuset tysięcy złotych. Rodzice błagają o pomoc w uzbieraniu tej horrendalnej sumy. Każdy dzień może zadecydować o tym, czy chłopczyk przeżyje.

Do 60% zniżki na karboksyterapię
Do 60% zniżki na karboksyterapię
59,20 zł
120,00 zł
4 dni
do końca oferty!
Do 60% zniżki na karboksyterapię w salonie Kosmetologia Estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
17
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz