Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła zadziwia. Zaraz po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów.

Justyna Żyła zadziwia. Zaraz po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów.

Justyna Żyła nadal szokuje. Była żona skoczka narciarskiego ostatnimi czasy jest na pierwszych stronach plotkarskich mediów. W dużej mierze przez kłótnię z byłym mężem, którą żył cały kraj.

Justyna Żyła ostatnimi czasy po raz kolejny pojawiła się w krajowych mediach. Po opublikowaniu głośnego wywiadu, w którym mówiła o krzywdach poniesionych w trakcie związku, postanowiła stoczyć medialną batalię z byłym ukochanym w sprawie ich dzieci. Sam Piotr Żyła starał się zachowywać spokój w odróżnieniu do byłej żony, która notorycznie próbuje przedstawiać go w złym świetle. Tym razem jednak, celebrytka poszła o krok dalej. Postanowiła pokazać się w obcisłym, czerwonym mini i znowu wstrząsnęła całą opinią publiczną.

Przez to, że kłótnia Justyny z Piotrem trwa niemal dwa lata, a sama para nie szczędzi sobie przykrych komentarzy i oczerniania w mediach, ostatnio doszło do eskalacji konfliktu.

To może Cię zainteresować:  Była żona odpowiada Piotrowi Żyle. To nie jest żadna zazdrość

Sama celebrytka była ostatnio wzburzona faktem, że jej dzieci złapały dobry kontakt z obecną partnerką Piotra. Sam skoczek pokazywał SMS-y, które dostawał od byłej żony, a ta w zamian opublikowała zdjęcia, na których skoczek sugeruje, że jest brzydka i pokazała, jak razem z córką tną zdjęcie Piotra.

W trakcie ostatniego tygodnia Żyła także pokazywała na swoich mediach społecznościowych, że jeszcze daleko do porozumienia względem byłych zakochanych. Sama celebrytka wrzucała zdjęcia pokazujące jej utratę wagi spowodowaną stresem, czy kusiła mężczyzn swoim ciałem. Tym razem zdecydowała pokazać się w czerwonej mini i po raz kolejny wzburzyła internautów.

Sama Justyna pomimo wielkich emocji, jakie ostatnio jej towarzyszą, zamierza robić dobrą minę do złej gry i prawdopodobnie chce zdenerwować byłego partnera. Po zdjęciach brzucha, poszła o krok dalej i pokazała się w zmysłowej stylizacji, obok której komentujący nie przeszli obojętnie.

To może Cię zainteresować:  Justyna Żyła ma nowego partnera? Celebrytka w końcu przerwała wszystkie spekulacje.

Z jednej strony, fani zaznaczają, że kobieta bardzo dobrze trzyma się po wielkim stresie, jaki ostatnio przeszła, a z drugiej strony są ciekawi, czy jej ostatnie publikacje mają na celu wzburzenia emocji skoczka, który do tej pory wykazywał się wielką cierpliwością względem afery obyczajowej z nim w roli głównej.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
9
Zły
Zły
15

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz