Home Kategorie Niesamowite Chciał okraść 77-latka. Ten jednak stanął do walki i pogonił złodzieja. Nagranie robi wrażenie.

Chciał okraść 77-latka. Ten jednak stanął do walki i pogonił złodzieja. Nagranie robi wrażenie.

Chciał okraść 77-latka. Ten jednak stanął do walki i pogonił złodzieja. Nagranie robi wrażenie.

Złodziej, który próbował okraść starszego pana nocą, na pewno nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Napastnik chciał zastraszyć emeryta, ale ten okazał się być niezwykle odważny.

Złodziej zawsze pilnuje swojej ofiary, a nie na odwrót. Ludzie, którzy wieczorami wybierają pieniądze z bankomatu na odludziu, nigdy nie mogą być pewni, czy przypadkiem nie staną się ofiarami rabunku. Zagrożenie często nadchodzi z zaskoczenia. Tak też było w przypadku pewnego staruszka. Niebezpieczna sytuacja zakończyła się jednak nieoczekiwanym zwrotem akcji.

77-latek został zaatakowany przez złodzieja tuż przy sklepie spożywczym w Cardiff w Wielkiej Brytanii. Staruszek wypłacał pieniądze pod marketem i szedł do samochodu. Nagle zaatakował go przestępca. Dziarski staruszek nie pozwolił sobie na taką zniewagę i zabrał się do obrony.

Umiejętności prezentowane przez emeryta zaskoczyły agresora. Kilka bokserskich ciosów i napastnik się pogubił, a następnie uciekł.

Zresztą sami zobaczcie nagranie z udziałem dziarskiego staruszka i zaskoczonego złodzieja:

Catering dla nawet 15 osób
Catering dla nawet 15 osób
129,99 zł
258,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Catering dla 6 osób za 129,99 zł i więcej opcji z firmą gastronomiczną PAŁACOWA DOLINA Monika Piasecka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz