Home Kategorie Życie Ojciec latami liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18 urodziny dał jej rachunek. Kwota powala.

Ojciec latami liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18 urodziny dał jej rachunek. Kwota powala.

Ojciec pd urodzenia swojej córki zapisywał wszelkie wydatki z nią związane. Na 18 urodziny dał jej rachunek za wychowanie. Kwota jest spora.

Ojciec w dniu urodzin wręczył córce prezent, jakiego nikt nie chciałby dostać. Wiele osób nigdy w życiu takich pieniędzy nie zarobi. Kwota za wychowanie dziecka jest zadziwiająca.

Ogólnie przyjęte jest w społeczeństwie, że na posiadanie potomstwa trzeba mieć pieniądze. Niestety: edukacja, ubrania, rozrywka i wakacje powodują, że przez lata wychowywania dziecka koszty niebywale rosną. Na własnej skórze przekonał się o tym pan Adam z Warszawy.

– „20 lat temu urodziła się moja córka. I tak trochę pół żartem, pół serio, postanowiłem notować wszystkie poniesione na nią wydatki. Na osiemnaste urodziny, tu już z pewnością na żarty, wręczyłem jej rachunek na 600 tysięcy złotych” – powiedział Adam Wiśniewski w rozmowie z portalem o2.pl.

Biorąc pod uwagę rachunek, pan Adam średnio każdego miesiąca wydawał na jej wychowanie 2700 zł. Kwota jest naprawdę duża. Na szczęście paragon za wychowanie był tylko żartem.

Chcemy poznać wasze zdanie w kwestii wydatków na pociechy. Uważacie, że rachunek pana Adama był za wysoki? A może sami prowadzicie podobne zestawienia i możecie odnieść się do historii na podstawie własnych informacji? Czekamy na wasze komentarze.

Dieta Standard, Vege, Sport
Dieta Standard, Vege, Sport
107,00 zł
162,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Dieta Standard lub Vege z dostawą od 107 zł i więcej opcji z firmą Smakofit Catering Dietetyczny (do -34%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz