Home Kategorie Ludzie Jej hity śpiewała cała Polska. Odeszła w samotności, zapomniana w hospicjum.

Jej hity śpiewała cała Polska. Odeszła w samotności, zapomniana w hospicjum.

Jej hity śpiewała cała Polska. Odeszła w samotności, zapomniana w hospicjum.

Hospicjum zostało miejscem śmierci prawdziwej gwiazdy. Właśnie mija 10 lat odkąd nie ma jej wśród nas. Pomimo życia w blasku fleszy i wielkich sukcesów, umarła samotnie.

Hospicjum w Warszawie było ostatnim miejscem, w którym przebywała artystka. Lekarze i pracownicy jako jedyni towarzyszyli jej w ostatnich chwilach. Nawet syn nie przyszedł z wizytą do Katarzyny Sobczyk.

Katarzyna Sobczyk a właściwie Kazimiera Sawicka zmarła 28 lipca 2010 roku. Niestety, w ostatnich chwilach życia była zupełnie sama. Jej syn nie przyjechał z wizytą, choć bardzo tego pragnęła. To właśnie dla niego wróciła z Chicago do Polski.

Jej piosenki znają wszyscy. „Nie bądź taki szybki Bill”, „O mnie się nie martw” czy „Trzynastego” podbijały polski świat muzyki i szybko przyniosły artystce ogromną sławę. Niestety jej powrót z USA okazał się konieczny ze względu na rozwijający się nowotwór piersi.

– „Bywało, że dzwoniła do mnie i płakała, że jest sama. Nawet w Sylwestra czy Boże Narodzenie Kasia była sama w szpitalu. Miała żal do syna Sergiusza, że poświęca jej za mało czasu. A ona tak bardzo chciała, żeby on grał z nią na gitarze podczas koncertów” – mówił znajomy gwiazdy w rozmowie z SE.

– „To dla niego wróciła z Chicago do Koszalina z nadzieją, że syn i przyszła synowa Joanna zajmą się nią, pomogą i będą razem grać na koncertach. Bardzo chciała mieszkać z synem” – czytamy w wywiadzie se.pl.

Niestety, nowotwór był już na tyle zaawansowany, że leczenie i terapie nie przynosiły poprawy i ulgi. Katarzyna Sobczyk zmarła samotnie 28 lipca 2010 roku.

Mikrodermabrazja z fototerapią
Mikrodermabrazja z fototerapią
69,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja diamentowa z fototerapią LED za 69,99 zł i więcej w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
33
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz