Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Jasnowidz Jackowski miał kolejną wizję. Powiedział, jak będzie wyglądać wrzesień oraz nadchodzący rok szkolny.

Pomimo tego, że resort nie wydał ostatecznego oświadczenia w tej sprawie, zatroskanym rodzicom udzielił najsłynniejszy polski jasnowidz.

Jackowski powiedział, jak w Polsce będzie wyglądać nadchodząca jesień. Informacja ta ucieszy uczniów? Znamy szczegóły przepowiedni jasnowidza z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski podczas jednej ze swoich ostatnich relacji na żywo poruszył temat uczniów, oświaty i nauki zdalnej. Według niego wiele rzeczy może się zmienić, mimo to, jedna data zdaje się być pewna.

– „Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy (…) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie” – powiedział w swojej relacji na żywo Krzysztof Jackowski.

Niestety, wizja jasnowidza mimo planowanego powrotu dzieci do szkół nie jest pozytywna. Wizjoner tłumaczy, że sytuacja epidemiologiczna ponownie może wymknąć się spod kontroli. Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz