Home Kategorie Ludzie Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w Polsce we wrześniu. Czy uczniowie wrócą do szkół?

Jasnowidz Jackowski miał kolejną wizję. Powiedział, jak będzie wyglądać wrzesień oraz nadchodzący rok szkolny.

Pomimo tego, że resort nie wydał ostatecznego oświadczenia w tej sprawie, zatroskanym rodzicom udzielił najsłynniejszy polski jasnowidz.

Jackowski powiedział, jak w Polsce będzie wyglądać nadchodząca jesień. Informacja ta ucieszy uczniów? Znamy szczegóły przepowiedni jasnowidza z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski podczas jednej ze swoich ostatnich relacji na żywo poruszył temat uczniów, oświaty i nauki zdalnej. Według niego wiele rzeczy może się zmienić, mimo to, jedna data zdaje się być pewna.

To może Cię zainteresować:  W szpitalu nie chcieli koło niego nawet usiąść. Ale kiedy okazało się, kim naprawdę jest, zrobiło im się wstyd...

– „Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy (…) Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła zacznie się normalnie” – powiedział w swojej relacji na żywo Krzysztof Jackowski.

To może Cię zainteresować:  Nowa kobieta u boku prezydenta? Jackowski widział to w swojej wizji.

Niestety, wizja jasnowidza mimo planowanego powrotu dzieci do szkół nie jest pozytywna. Wizjoner tłumaczy, że sytuacja epidemiologiczna ponownie może wymknąć się spod kontroli. Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
40,50 zł
54,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips od 40,50 zł z opcją na wynos lub w dostawie w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz