Home Kategorie Życie Kamil: „55 kg to górna granica wagi u kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit. Ohydne.”
18.26K

Kamil: „55 kg to górna granica wagi u kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit. Ohydne.”

Kamil, który swoimi przemyśleniami podzielił się na jednym z internetowych forów, wywołał wielką burzę. Wszystko przez śmiałe stwierdzenie, które nie przypadło do gustu komentującym.

Mężczyzna, który podpisał się imieniem Kamil, postanowił podzielić się ze światem swoją wizją idealnej kobiety, która jest mocno oderwana od rzeczywistości.

Jak wiadomo wygląd i waga to drażliwe tematy dla większości społeczeństwa. Media od zawsze karmią nas ideałami, do których wielu z nas nawet się nie zbliży. Nietrudno zgadnąć więc, że większość społeczeństwa boryka się z kompleksami. Niektórzy jednak uwielbiają dolewać oliwy do ognia. Taką osobą jest Kamil.

Na jednym z forów podzielił się swoją wizją kobiety idealnej, przy okazji obrażając mnóstwo osób.

– „Nienawidzę grubych bab, nie rozumiem jak można się zapuścić i doprowadzić do takiego stanu. 55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne” – napisał Kamil, czym wywołał falę oburzenia.

To może Cię zainteresować:  Piłkarze będą zbierać pomidory z powodu epidemii. Kluby wypowiadają im umowy.

To nie wszystko – mężczyzna stwierdził, że wspomniane przez niego grube baby, które odważą się na publiczne pokazywanie światu są niepoważne i promują niezdrowe podejście do ciała.

– „Wieloryby łażą po ulicach, jak gdyby nigdy nic i nie widzą, że nikt nie chce ich oglądać, promowanie tłustego ciała jest obrzydliwe. 55 kg to maks, potem to już same słonice” – podsumował Kamil.

Komentujący nie zostawili na mężczyźnie suchej nitki. Nie zmienia to jednak faktu, że takie osoby nie rozumieją czym jest wolność słowa, a gdzie zaczyna się mowa nienawiści.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
27
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
67

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz