Home Kategorie Film Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną informację o Jerzym Stuhrze.

Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną informację o Jerzym Stuhrze.

Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną informację o Jerzym Stuhrze.

Jerzy Stuhr przebywał dotychczas w szpitalu. Fani i najbliżsi do samego końca trzymali kciuki za to, aby wrócił do zdrowia. Rodzina właśnie przekazała pilną wiadomość w sprawie aktora.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala w nocy z 12 na 13 lipca. Lekarze podejrzewali u niego udar mózgu, a jego stan zdrowia określany był jako poważny. Aktor podobno źle poczuł się w trakcie wypoczynku z żoną na Podhalu. Na szczęście specjalistom udało się zapanować nad najgorszym, ale najbliżsi gwiazdora odcięli się od mediów i nie chcieli udzielać jakichkolwiek informacji o stanie zdrowia. Wiadomo było jedynie, że Stuhr nadal przebywa w szpitalu. Teraz podano bardzo ważną wiadomość.

Na krótko po tym, jak gwiazdor trafił do szpitala, “Fakt” skontaktował się z jego synem, który w zaledwie kilku słowach opowiedział o trudnej dla całej rodziny sytuacji.

– „Mogę tylko powiedzieć, że tata czuje się dobrze. Sytuacja jest na razie pod kontrolą lekarzy, a my czekamy. To jest długi proces także nic nowego nie powiem, bo sami właściwie nic nowego nie wiemy” – mówił dla “Faktu” Maciej Stuhr.

Fani zaczęli się zamartwiać, podejrzewając, że ze zdrowiem aktora może nie być najlepiej, jeśli lekarze nadal nie pozwolili mu opuścić szpitala. „Fakt” rozwiał jednak wszelkie wątpliwości, przytaczając ostatnią wiadomość najbliższych Stuhra.

Jego żona oficjalnie poinformowała, że czuje się dobrze i opuścił już placówkę.

– „Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu” – mówiła dla “Gazety Wyborczej” ukochana aktora, cytowana przez “Fakt”.

Post owocowo-warzywny
Post owocowo-warzywny
409,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Post owocowo-warzywny dr Dąbrowskiej: 7-dniowa dieta za 409 zł i więcej w Studiu Zdrowia Dietering – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz