Home Kategorie Ludzie Katarzyna Dowbor podjęła decyzję. Pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki.

Katarzyna Dowbor podjęła decyzję. Pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki.

Katarzyna Dowbor podjęła bardzo ważną decyzję. Prowadząca „Nasz nowy dom” nie mogła dłużej czekać. Bohaterka jednego z odcinków właśnie straciła swoje cztery kąty.

Dowbor znana jest wszystkim jako aktywna i twórcza osoba. Nie potrzebowała wiele czasu, aby zareagować na nieszczęście, które spotkało bohaterkę jej programu. Dziennikarka robi wszystko, aby zorganizować wielki remont w domu pani Beaty.

Prowadząca program „Nasz nowy dom” przeżyła ogromny szok, gdy dowiedziała się, co stało się w Antoninie, wsi na Podlasiu. Piękny dom pani Beaty i jej trzech synów spłonął całkowicie. Powodem było celowe podpalenie. Policja ma już sprawcę.

Mężczyzna przyznał się do winy. Panie Beata była zaskoczona, okazało się, że sprawca był jej znany. Niestety w wyniku jego działań kobieta wraz z dziećmi nie ma dachu nad głową. Katarzyna Dowbor nie musiała długo się zastanawiać. Poczyniła pierwsze kroki, by rodzinę znów uczynić bohaterami najnowszych odcinków.

Jak informuje Pudelek, jeden z informatorów doniósł im, że Dowbor prowadzi już działania w celu przeprowadzenia ponownego remontu u pani Beaty.

– „Chce drugi raz wyremontować dom pani Beaty. Zarówno Katarzyna Dowbor jak i produkcja programu Nasz nowy dom namawiają sponsorów, by sfinansowali remont.”

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz