Home Kategorie Film Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj.

Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj.

Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj.

Córka Cezarego Pazury nie miała łatwo. Aktor mało mówi o dramacie, jaki spotkał jego rodzinę, chociaż o pierworodnej wypowiada się o wiele chętniej. Niektórzy nie mieli pojęcia.

Starsza córka Cezarego Pazury to dorosła, pełna wdzięku kobieta. 30-latka staje się coraz bardziej rozpoznawalna w świecie show-biznesu, gdzie stawia właśnie swoje pierwsze kroki. Chociaż dzisiaj wydaje się być naprawdę silna i pełna pasji, ma za sobą trudną przeszłość, o której ciężko zapomnieć.

Anastazja Pazura ma już 30 lat i coraz śmielej podąża śladami ojca. Debiuty aktorskie ma już za sobą, a widzowie mogli ją podziwiać w największych hitach telewizji, jak “Na dobre i na złe” czy “Barwy szczęścia”. To jednak nie jedyna jej pasja, bowiem na co dzień poświęca się również sztuce, czym ochoczo dzieli się na swoim Instagramie. Dziś wydaje się być naprawdę szczęśliwa i spełniona, jednak nie potrafi oddzielić od siebie dramatycznej przyszłości.

WP przypomina, że Anastazja jest owocem pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury z Żanetą. Kobieta była uzależniona od narkotyków, z czym ostatecznie sobie nie poradziła. Kiedy Anastazja miała zaledwie 4 lata, jej mama wyszła z domu i już nie wróciła. Zmarła nagle z dala od bliskich. Aktor potrzebował sporo czasu, aby podnieść się po tej tragedii, a tym bardziej ponownie się zakochać. Został sam z córką.

Kiedy jednak poradził sobie z dramatem, a Anastazja dorosła, zaczęli układać swoje życie na nowo. Córka aktora ukończyła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej. Studiowała też architekturę wnętrz w Anglii, a dumny ojciec ochoczo chwali się jej osiągnięciami.

– „Anastazja jest po szkole aktorskiej Maćka Ślesickiego i bardzo się cieszę oraz jestem niezmiernie z niej dumny, że zaczyna realizować się w zawodzie. Nie ma większego szczęścia, jak to, kiedy własne dziecko osiąga sukcesy” – mówił Pazura w przytaczanym przez WP wywiadzie z “Super Expressem”.

Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
Fotoobraz na płótnie z Twojego zdjęcia
29,00 zł
125,00 zł
3 dni
do końca oferty!
Od 29 zł: fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz