Home Kategorie Film Monika Mazur wyrzucona z TVP? Nowe doniesienia w sprawie gwiazdy „Na Sygnale”.

Monika Mazur wyrzucona z TVP? Nowe doniesienia w sprawie gwiazdy „Na Sygnale”.

Monika Mazur wyrzucona z TVP? Nowe doniesienia w sprawie gwiazdy „Na Sygnale”.

Pojawiły się plotki, jakoby Monika Mazur miała już nie grać w serialu „Na Sygnale” w TVP. Powodem miała być ciąża aktorki.

TVP już sześć lat produkuje serial „Na Sygnale”. Produkcja szybko zyskała wielu fanów i wykreowała nowe gwiazdy. Popularność zyskała Monika Mazur, która w serialu gra ratowniczkę medyczną Martynę Kubicką.

Wiele osób nie wyobraża sobie tego serialu bez niej. Stąd też fani zaniepokoili się plotkami, że ratowniczka Martyna zniknie z „Na Sygnale”. Aktorka rzekomo została zwolniona przez TVP i pozostawiona bez środków do życia, bo zaszła w ciąże.

To może Cię zainteresować:  Ojciec chorej Moniki „podziękował” za 2 mld zł dla TVP. Nie przewidział, co stanie się później.

Prawda okazała się być jednak zupełnie inna. Mazur nie odchodzi z serialu. Nadal będzie w nim występować, a w nowych odcinkach, które pojawią się we wrześniu, jej bohaterka również będzie w ciąży.

29-latka po porodzie planuje skorzystać z urlopu macierzyńskiego. Chce jednak szybko wrócić na plan. Wygląda więc na to, że jej postać nie zniknie z „Na Sygnale”.

Monika Mazur jest już coraz bliżej porodu. Aktorka jest w związku małżeńskim z Tomaszem Chrapustą. Jej mąż w przeszłości był aktorem, a obecnie poświęca się pracy reżysera.

Twoja reakcja?

Super
Super
24
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
9
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz