Home Kategorie Życie Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej niedaleko Wolsztyna. Nagranie trafił do sieci. Sprawę bada prokuratura.
10.31K

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej niedaleko Wolsztyna. Nagranie trafił do sieci. Sprawę bada prokuratura.

Dwie pary uprawiały seks na wieży widokowej niedaleko Wolsztyna. Nagranie trafił do sieci. Sprawę bada prokuratura.

Miejskie kamery zamontowane na wieży widokowej w okolicach Wolsztyna, w woj. wielkopolskim, zarejestrowały dwie pary, które uprawiały seks. Nagrania wyciekły do sieci.

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowania w internecie nagrań, na których widać, jak dwie pary uprawiają seks na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna, w woj. wielkopolskim – informuje RMF FM. Jak przekazał rzecznik prokuratury, zawiadomienie w tej sprawie wolsztyńscy śledczy dostali od burmistrza miasta, Wojciecha Lisa.

Należące do urzędu miasta kamery, które nagrały miłosne uniesienia par, na co dzień pilnują bezpieczeństwa i porządku na wieży widokowej. Burmistrz Wolsztyna wydał oświadczenie w tej sprawie.

– „Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie.

O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji.

Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości” – napisał.

Jak informuje RMF FM, śledztwo prokuratury może być prowadzone pod kątem art. 191a. Kodeksu Karnego, który dotyczy „utrwalania lub rozpowszechniania wizerunku nagiej osoby bez jej zgody”. Za to grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia, ale wnioski o ściganie musiałaby złożyć osoba poszkodowana.

To może Cię zainteresować:  Rzeczy, które absolutnie musisz przestać sobie robić. #7 jest najważniejszy!

Z kolei za „dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym” grozi kara aresztu, grzywna do 1,5 tys. zł lub nagana.

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz