Home Kategorie News Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, w którym wykryto koronawirusa.

Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, w którym wykryto koronawirusa.

Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, w którym wykryto koronawirusa.

Sanepid prosi o szybką reakcję podróżnych w związku z zagrożeniem epidemiologicznym. Pasażer z pozytywnym testem na koronawirusa stwarza poważne niebezpieczeństwo dla pozostałych podróżujących.

Sanepid podniósł alarm. Osoba, która w ostatnich dniach podróżowała do Krakowa, okazała się być zarażona koronawirusem. Zdrowie pozostałych pasażerów może być zagrożone. Państwowa Inspekcja Sanitarna prosi o pilny kontakt.

Sanepid poszukuje osób, które mogły mieć kontakt z pasażerem zakażonym COVID-19 podróżującym do Krakowa. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu opublikował w związku z tą sprawą pilny komunikat.

To może Cię zainteresować:  Kiedy odbędą się wybory prezydenckie? Znamy konkretną datę.

Onet.pl donosi, że pasażer podróżujący do Krakowa otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Sanepid apeluje do ludzi, którzy podróżowali pociągiem 23 lipca z Warszawy do Krakowa o godzinie 15:34 o jak najszybszy kontakt.

Zagrożeni są także pasażerowie dwóch autobusów. Chodzi o kurs z dnia 23 lipca (Nowy Targ – Kraków, godzina 12:00) oraz kurs z dnia 24 lipca (Kraków – Nowy Targ, godzina 18:05). Autobusy należą do firmy Szwagropol.

Wszyscy pasażerowie, którzy podróżowali wyżej wymienionymi kursami są proszeni o polny kontakt z Państwowym Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w Nowym Targu. Sanepid prosi o zgłaszanie się pod adres e-mailowy: nowytarg@psse.malopolska.pl. W wiadomości należy podać następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL oraz numer telefonu kontaktowego.

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz