Home Kategorie Ludzie Jerzy Stuhr nagrał krótki film po udarze. Aktor przekazał ważną wiadomość.
5.31K

Jerzy Stuhr nagrał krótki film po udarze. Aktor przekazał ważną wiadomość.

Jerzy Stuhr nagrał wyjątkowe wideo, które wyemitowano w Wiadomościach telewizji Polsat.

Kochany polski aktor, który właśnie wyszedł ze szpitala po przebytym udarze mózg, przekazał ważną wiadomość. Jego syn, Maciej zdradził w jakiej kondycji jest jego ojciec. „Komisarz Ryba wraca do akcji” – obwieścił.

Rodzina, bliscy i fani – każdy śledził informacje o tym, w jakim stanie jest Jerzy Stuhr. Gdy do mediów trafiła informacja o nagłej chorobie aktora, natychmiast pojawiły się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Teraz, gdy aktor w końcu opuścił szpital, podzielił się z telewizją Polsat wyjątkowym filmem.

Kiedy w ostatnim czasie o tym, co dzieje się ze słynnym aktorem mogliśmy dowiedzieć się jedynie od jego równie sławnego syna, dziś na własne oczy mogliśmy przekonać się, jak Jerzy Stuhr wraca do zdrowia po przebytym udarze mózgu.

– „Odpukać, na dziś stan jest świetny i samopoczucie dobre. Tato jest bardzo pogodny i bardzo radosny” – powiedział w rozmowie z dziennikarką Polsatu Maciej Stuhr.

Potwierdzenie jego słów widzimy w nagranym przez Jerzego Stuhra wideo. Artysta miał do przekazania ważną wiadomość.

Na opublikowanym w Polsacie nagraniu widzimy uśmiechniętego i pogodnego Jerzego Stuhra. Widać, że aktor odzyskuje siły i czuje się dobrze. Oprócz tego, przy pomocy nagrania postanowił przekazać bardzo ważną wiadomość komuś bliskiemu.

– „Ja też miałem tyle siły w sobie, żeby teraz tutaj do ciebie mówić: wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam cię Piotrek” – powiedział Jerzy Stuhr do, jak się okazuje, 14-letniego chłopca, dla którego specjalnie nagrał wideo. Kim jest nastolatek?

14-latek to Piotrek Pluta, który wyjątkowo wspierał aktora w ostatnich, trudnych momentach. Młody chłopak jest autystą, który tak jak aktor, przeszedł chorobę nowotworową. Ich pierwsze spotkani odbyło się w październiku ubiegłego roku.

Lipoliza iniekcyjna: 1-3 zabiegi
Lipoliza iniekcyjna: 1-3 zabiegi
149,99 zł
400,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca lipoliza iniekcyjna od 149,99 zł w gabinecie New Derm w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz