Home Kategorie Ludzie Rudi Schubert narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje je turystom i sprzedaje swoje wędliny.

Rudi Schubert narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje je turystom i sprzedaje swoje wędliny.

Rudi Schubert narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje je turystom i sprzedaje swoje wędliny.

Emerytura to okres, w którym człowiek po całym życiu pracowania, może odetchnąć z ulgą. Rudi Schubert narzeka jednak na żenująco niską emeryturę, a wybudował 4 domy obok Łeby.

Emerytura jest dość drażliwym tematem. My nie będziemy rozwodzić się zbytnio nad słusznością obecnego systemu, choć wiele osób ma wobec niego obiekcje. Jedną z nich jest Rudi Schubert, który od jakiegoś czasu należy do grona emerytów. Schubert narzeka na swoją żenująco niską emeryturę, przy okazji zapominając, że jest właścicielem dobrze prosperującego biznesu turystycznego.

Od pewnego czasu na konto muzyka regularnie wpływa suma pieniędzy, która należy mu się z tytułu emerytury. Rudi Schuberth nie jest jednak z niej w żadnym stopniu zadowolony.

– „Od czasu do czasu będę wciąż grał i pokazywał się publicznie, bo ta moja kwota to jest żenada. Artyści nie mają żadnych emerytur” – tłumaczy Rudi w rozmowie z “Faktem”.

Ile emerytury dostaje Schubert? Według niego samego otrzymuje 1200 zł. Jak widać, taka suma zupełnie go nie zadowala. Z tego powodu muzyk nie rezygnuje całkowicie z bycia artystą i będzie dawać okazjonalne koncerty, aby sobie dorobić.

– „Mimo wszystko to jest na tyle dużo, żeby pójść do ZUS-u i wziąć tę emeryturę. Państwo wypłaca mi pieniądze za to, że jestem obywatelem” – dodaje mężczyzna.

Rudi jest właścicielem malowniczego folwarku niedaleko Łeby, w którym prowadzi agroturystykę, sprzedaje wyroby wędliniarskie i wynajmuje apartamenty gościom. W związku z tym, w obliczu posiadania takich posiadłości narzekanie Schubertha jest nieco zastanawiające. A co wy sądzicie o słowach muzyka?

Japońska uczta na wynos
Japońska uczta na wynos
49,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Japońska uczta na wynos: zestaw sushi (49,99 zł) z zupami (79,99 zł) i deserami (99,99 zł) w Oto Sushi w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
36
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz