Home Kategorie News Żarty się skończyły. Polacy nie wejdą już do sklepów i restauracji jak do tej pory. Ogłoszono radykalny komunikat.
12.10K

Żarty się skończyły. Polacy nie wejdą już do sklepów i restauracji jak do tej pory. Ogłoszono radykalny komunikat.

Żarty się skończyły. Polacy nie wejdą już do sklepów i restauracji jak do tej pory. Ogłoszono radykalny komunikat.

Zakupy będą wyglądać całkowicie inaczej. Polska Izba Handlu wystosowała ważny apel. Teraz w mediach pojawiają się kolejne komunikaty. Polacy powinni być świadomi zmian. Konsekwencje mogą być bolesne.

Zakupy już od pewnego czasu nie wyglądają tak, jak kiedyś. Teraz pojawił się kolejny kontrowersyjny komunikat, który nie spodoba się wielu osobom.

Internauci byli mocno zdziwieni, kiedy w sieci pojawiła się wypowiedź szefa jednej z najbardziej znanych sieci restauracji. Dyrektor generalny marki McDonald’s, Chris Kempczinski, poinformował o nowych zasadach obsługi klientów. Do tej pory na całym świecie, mimo panującej epidemii, wiele osób wchodziło do lokali bez maseczek, nierzadko także bez dezynfekcji rąk. McDonald’s powiedział stop.

Chris Kempczinski w rozmowie z “CBS This Morning” powiedział, że mimo reakcji personelu na osoby bez maseczek i zwracania im uwag, ci puszczali upomnienia mimo uszu. Do tej pory takie rozwiązania nie podziałały, dlatego pracownicy sieci od 4 sierpnia będą mogli wezwać policję do najbardziej upartych klientów. Od tego też dnia obowiązuje przymusowe noszenie maseczek przez gości.

– „Jeśli ktoś nie będzie chciał przestrzegać naszych zasad, będziemy wzywać organy ścigania” – skomentował Chris Kempczinski.

Jak podaje portal “Wiadomości Handlowe”, badania wykonane przez Service Employees International Union pokazały, że aż 44% z 4187 pracowników sieci McDonald’s doświadczyło nadużyć ze strony osób, które nie miały zamiaru założyć maseczki w lokalu. To tylko pokazuje, jak ogromna jest skala problemu i jak wiele osób bagatelizuje ogólnokrajowe oraz ogólnoświatowe restrykcje. Na tę chwilę bezwzględny nakaz noszenia maseczki jest wprowadzony w sieci restauracji na terenie USA, ale pozostałe kraje, w których znajdują się lokale marki również mają takie zasady wprowadzić.

Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
Kurs online: Zarządzanie zespołem z MEN
59,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Zarządzania zespołem z zaświadczeniem MEN za 59 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
51
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
25
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz