Home Kategorie Poruszające Utonął wyjątkowy Polak. Pilne, tragiczne doniesienia. Uratował trójkę dzieci.

Utonął wyjątkowy Polak. Pilne, tragiczne doniesienia. Uratował trójkę dzieci.

Utonął wyjątkowy Polak. Pilne, tragiczne doniesienia. Uratował trójkę dzieci.

Nie żyje Polak. Tragiczne doniesienia z zagranicy dotarły do kraju. Media przekazały smutne wieści. Mężczyzna chwilę przed śmiercią uratował trójkę dzieci.

Polak utonął w morzu w rejonie miejscowości Julianadorp w Holandii. Media przekazały tragiczne informacje o jego śmierci. Mężczyzna wcześniej uratował trójkę dzieci. Wiadomości wstrząsnęły krajowymi mediami. Lekarze nie byli w stanie uratować życia bohaterowi.

37-letni Polak uratował trójkę dzieci. Mężczyzna utonął w morzu w rejonie miejscowości Julianadorp w Holandii. Do tragedii doszło popołudniu w sierpnia 2020 roku.

To może Cię zainteresować:  Policjant zastrzelił młodego mężczyznę. Zginął, bo nie reagował na okrzyk „stój policja”.

Jak przekazał NH Nieuws, 37-latek zauważył trójkę dzieci, które prąd morski znosił w kierunku otwartego morza. Maluchy znalazły się prawdopodobnie w tak zwanym “prądzie wstecznym”, który jest bardzo niebezpieczny. Mężczyzna rzucił się na ratunek, a dzięki jego pomocy dzieciom udało się bezpiecznie wrócić na brzeg. Niestety, Polak nagle zniknął pod taflą wody i już się nie wyłonił.

Służby prowadziły poszukiwania bohaterskiego 37-latka. W tym celu wykorzystano zarówno łodzie, jak i śmigłowiec. W trakcie akcji ratunkowej morze wyrzuciło bezwładnego mężczyznę na brzeg. Wszyscy liczyli na to, że 37-latka uda się uratować.

To może Cię zainteresować:  3-letni chłopiec wyszedł na parapet na 7 piętrze. W środku był jego pijany ojciec.

Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy oraz podjęcia czynności reanimacyjnej nie udało się uratować Polaka. 37-latek zmarł po przewiezieniu go do lokalnego szpitala. Niestety, lekarze nie mogli mu już w niczym pomóc.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
28
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz