Home Kategorie Życie Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. Znamy dokładną datę i godzinę.

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. Znamy dokładną datę i godzinę.

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce. Znamy dokładną datę i godzinę.

Primark podał datę otwarcia pierwszego sklepu w Polsce. Premierę nowej sieci odzieżowej w naszym kraju opóźniła pandemia.

Primark, międzynarodowa marka odzieżowa, otworzy swój pierwszy sklep w Polsce w warszawskim centrum handlowym Galeria Młociny w czwartek 20 sierpnia o 10:00.

Warszawski sklep, który zapewni 250 miejsc pracy, zajmuje 3660 metrów kwadratowych powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Sklep będzie oferował kolekcje z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, a także obuwie, akcesoria, bieliznę oraz wyposażenie domu. Klienci będą mogli nabyć też produkty Primark wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu.

W sklepie przygotowano dla klientów 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników oraz klientów, w sklepie zapewniono też liczne środki ochronne.

– „Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej” – podkreśli Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska.

To może Cię zainteresować:  Dwie nastolatki zamordowane przez własnego ojca i brata. To miała być kara.

Otwarcie Primarka w Polsce było odkładane od ubiegłego roku. Przez ten czas podawano różne spodziewane daty. Wpływ na to miała też pandemia koronawirusa, przez którą wprowadzono wiele obostrzeń w handlu.

Razem z informacją o otwarciu, Primark podał listę środków bezpieczeństwa w warszawskim sklepie.

W sklepie umieszczono czytelne oznakowanie oraz naklejki na podłodze. Wyznaczeni pracownicy oraz dodatkowy personel ochrony, będą udzielać klientom niezbędnych wskazówek, aby podczas ich wizyt w sklepie ograniczać kontakt z innymi.
Środki do dezynfekcji rąk dla pracowników i klientów zostaną udostępnione przy wejściu do sklepu, na jego terenie oraz na zapleczu. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi, pracownikom zostaną udostępnione maseczki ochronne. W celu ochrony klientów i pracowników, przy kasach zainstalowane zostały osłony Perspex.

To może Cię zainteresować:  Wyciągnął nóż i przystawił go taksówkarzowi do gardła. Kierowca błagał o litość.

Zwiększono też częstotliwość i rygor utrzymywania czystości sklepu, ze szczególnym uwzględnieniem punktów często dotykanych przez klientów oraz pracowników, jak kasy, schody ruchome, windy i strefy dla pracowników na zapleczu.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu o najlepszym stosunku ceny do jakości, zgodnie z hasłem: „niesamowita moda w niesamowitych cenach”.

Firma założona w Dublinie w 1969 r. obecnie posiada ponad 380 sklepów i niemal 1,5 mln mkw. powierzchni handlowej w 12 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Słowenii. Primark zatrudnia ponad 70 000 osób, a w roku obrotowym 2018/19 otworzył 15 sklepów, tworząc ponad 4 500 miejsc pracy i otrzymując ponad 42 000 podań o zatrudnienie w tych sklepach.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz