Home Kategorie Ludzie „Królowe życia”: Joanna P. trafiła do aresztu. Tabloid twierdzi, że grozi jej nawet 12 lat więzienia.
12.06K

„Królowe życia”: Joanna P. trafiła do aresztu. Tabloid twierdzi, że grozi jej nawet 12 lat więzienia.

Joanna P. zatrzymana. Uczestniczka programu „Królowe życia” trafiła do aresztu i grozi jej nawet 12 lat więzienia. Celebrytka miała pomóc partnerowi rzekomo zamieszanemu w zabójstwo.

Joanna P. to uczestniczka takich programów, jak „Królowe życia” czy „Damy i wieśniaczki”. W wieku 20 lat odziedziczyła sieć kwiaciarni po zmarłym ojcu i zyskała w ten sposób spore zaplecze finansowe. Na swoim koncie ma też sesję dla magazynu „CKM”, a także występ w serialu „Na Wspólnej”.

Celebrytka jeszcze do niedawna chwaliła się swoim luksusowym życiem na Instagramie, gdzie relacjonowała loty prywatnym samolotem i drogie zakupy. W czerwcu jednak przestała publikować nowe posty, a tym samym zaniepokoiła swoich obserwatorów, którzy zaczęli zastanawiać się, co się dzieje.

To może Cię zainteresować:  Wielkie zmiany u Edzi z „Królowych Życia”. Przyjaciółka Dagmary jest w ciąży.

Jak donosi “Super Express”, Joanna P. została zatrzymana. Policja miała aresztować celebrytkę i jej konkubenta, który rzekomo brał udział w zabójstwie 75-letniej kobiety. W 2014 roku mieszkanka warszawskiej Pragi-Południe została oblana kwasem przez Piotra G. w windzie swojego bloku. Według ustaleń policji, na miejsce zbrodni przestępcę miał przywieźć partner Joanny P. – Adam J. Staruszka trafiła do szpitala, w którym zmarła w wyniku powikłań po poparzeniach.

Jak się okazało, doszło do pomyłki – ofiarą zbrodni, którą zlecił Maciej M., miała być inna kobieta mieszkająca w tym samym budynku. Sprawcy zdarzenia wpadli w ręce policji dopiero po 5 latach. Partner “Królowej życia” wyszedł z aresztu po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł, ale na tym jego problemy się nie skończyły.

Joanna P. i Adam J. mieli przekazać prokuratorowi prowadzącemu sprawę łapówkę w wysokości 1 mln zł! Został on już odsunięty od śledztwa, a para usłyszała zarzuty przekazania korzyści majątkowej urzędnikowi państwowemu. Według serwisu “Pudelek” Joannie P. grozi 12 lat pozbawienia wolności.

To może Cię zainteresować:  Królowa Życia postawiła na odważną zmianę fryzury. W jej przypadku to czyste szaleństwo.

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
19
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz