Home Kategorie Niesamowite Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Bejrucie? Miał wizję „pożaru dużego miasta”.

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Bejrucie? Miał wizję „pożaru dużego miasta”.

Krzysztof Jackowski przewidział wybuch w Bejrucie? Miał wizję „pożaru dużego miasta”.

Krzysztof Jackowski przewidział eksplozję w stolicy Libanu? Internauci zwrócili uwagę, że niedawna wizja jasnowidza pokrywa się z tym, co miało miejsce w Bejrucie.

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz, który sławę zdobył przede wszystkim dzięki współpracy z policją. Mężczyzna dzięki swoim wizjom pomagał odnajdywać osoby zaginione oraz uznane za zmarłe. Jednak sprawy kryminalne to nie wszystko, czym interesuje się Jackowski. Jasnowidz często opowiada o bieżących wydarzeniach, które mają wpływ na sytuację w Polsce oraz na świecie. Jego wizje dotyczyły m.in. koronawirusa czy zbliżającej się wojny.

Niedawno Krzysztof Jackowski miał przerażającą wizję pożaru w dużym mieście. Jasnowidz zdradził, że czuje, iż nie będzie to miało miejsca w Polsce, ale straszne wydarzenie wpłynie na losy całego świata i będzie wstępem do czegoś o wiele gorszego. Internauci doszukują się podobieństwa pomiędzy przepowiednią, a tym, co wydarzyło się 4 sierpnia w Bejrucie.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dotyczyła pożaru w dużym mieście poza Polską. Jasnowidz zdradził również, że “to nie będzie katastrofa, to będzie sabotaż”. Niektórzy internauci zwrócili jednak uwagę na to, że według przepowiedni Jackowskiego pożar miał się rozpocząć na torach kolejowych, a nie w porcie.

– „Wielki pożar dużego miasta. Sabotaż kolejowy, ale od razu będzie wiadome, że to nie będzie żaden wypadek. To będzie sabotaż, albo to będą wręcz działania militarne i potem wielki pożar miasta. Mam wrażenie, że to wszystko będzie się działo poza Polską, ale to coś, jeżeli się wydarzy, to zobaczymy w decyzjach pewnych państwa światowych, w tym też Polski, nerwowość. Będziemy coraz bardziej pewni, że jesteśmy przygotowani do działań militarnych na świecie” – zdradził pod koniec lipca Jackowski.

Myślicie, że wizja jasnowidza z Człuchowa faktycznie może być związana z Bejrutem?

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
99,99 zł
600,00 zł
Oferta zakończona!
Makijaż permanentny: kreska górna lub dolna za 99,99 zł i więcej opcji w PermLab

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz