Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła przytulona do młodego mężczyzny. „Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie”.

Justyna Żyła przytulona do młodego mężczyzny. „Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie”.

Justyna Żyła przytulona do młodego mężczyzny. „Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie”.

Justyna Żyła cały czas zaskakuje. Na instagramie była żona skoczka narciarskiego opublikowała film, na którym przytula się do młodego mężczyzny. Opis mógłby sugerować, że to jej nowy wybranek.

W 2018 roku rozstaniu Piotra Żyły i Justyny Żyły przypatrywała się cała Polska. Niedawno zdawało się, że byli małżonkowie są obecnie w poprawnych relacjach, ale ponad 2 tygodnie temu rozpętała się kolejna medialna burza z ich udziałem. Od tego momentu co chwilę jest głośno o skoczku narciarskim i jego byłej żonie.

Kilka dni temu Pudelek informował, że Piotr Żyła spotyka się podobno z Marceliną Ziętek. Justyna Żyła wcześniej zarzekała się, że nie będzie wypowiadać się więcej na temat byłego męża i ich relacji, ale gdy w mediach pojawiły się rewelacje dotyczące nowej partnerki byłego męża, nie omieszkała zamieścić na Instagramie wpisu nawiązującego do Piotra i jego życia. W sobotę otrzymaliśmy odpowiedź sportowca, który wydał oryginalne oświadczenie, opatrzone obrazkiem przedstawiającym białego gołębia z gałązką oliwną, który jest oczywiście symbolem pokoju.

To może Cię zainteresować:  Dominika Tajner i Justyna Żyła spędziły razem Wielkanoc. W sieci pokazały zabawne zdjęcia.

Z kolei gdy w minioną niedzielę skoczek opublikował wymowną fotografię, która zdawała się potwierdzać, że jest zakochany, chwilę później jego była żona pokazała w sieci swoje zdjęcie z dziećmi, wbijając przy okazji szpilę dawnemu ukochanemu. – Rodzicem się jest, a nie bywa – napisała w opisie.

Teraz Justyna Żyła po raz kolejny zaskoczyła swoich obserwatorów. Na swoim profilu i w relacji zamieściła krótki filmik, na którym przytula się przed lustrem do sporo młodszego mężczyzny. Na nagraniu widzimy też emotkę z serduszkami. Do postu celebrytka dołączyła fragment piosenki Sarsy „Zakryj”. – Jestem bez żadnych szans, kiedy jesteś obok mnie – napisała, dołączając na końcu serduszko.

Niektórzy patrząc na to, uznali, że mężczyzna imieniem Filip to ukochany Justyny Żyły. Jest jednak pewne „ale”, na które uwagę zwróciło część internautów. Z informacji zamieszczonych na jego profilu wynika, że związany jest z Miss Polski 2019 Magdaleną Kasiborską. Co więcej, Żyła i Kasiborska obserwują się nawzajem na Instagramie.

To może Cię zainteresować:  Do sieci trafiło nagranie z „sylwestrowej” bójki członków zespołu Piękni i Młodzi. Kto ma rację?

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. “Co to za ściema?”, “Przepraszam, ale czy Filip to nie chłopak Magdaleny Kasiborskiej?” – padły pytania internautów.

eKurs: Instruktor pływania z MEN
eKurs: Instruktor pływania z MEN
109,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor pływania (99,99 zł) lub trener (109,99 zł) z zaświadczeniem MEN i więcej w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz