Home Kategorie Ludzie Jachira przyniosła na zaprzysiężenie Dudy transparent. Teraz tłumaczy: „Inaczej po prostu nie mogłam”.

Jachira przyniosła na zaprzysiężenie Dudy transparent. Teraz tłumaczy: „Inaczej po prostu nie mogłam”.

Klaudia Jachira pojawiła się na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym. Posłanka KO przyniosła ze sobą transparent, który wywołał spore kontrowersje.

W czwartek miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie Andrzeja Dudy w Sejmie przed Zgromadzeniem Narodowym. Klaudia Jachira, w przeciwieństwie do części polityków opozycji, postanowiła wziąć udział w tym wydarzeniu. Posłanka postanowiła jednak wyrazić swój sprzeciw wobec drugiej kadencji prezydenta Dudy.

W trakcie zaprzysiężenia posłanka rozwinęła transparent z napisem „krzywoprzysiężca” i skierowała go w stronę prezydenta. Jej zachowaniem oburzeni są politycy Zjednoczonej Prawicy.

– „Powaga opozycji podczas Zgromadzenia Narodowego i okazanie braku szacunku wobec Konstytucji (w końcu konstytucyjne obrady ZN) na jednym zdjęciu” – skomentował wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta.

Krytycy nazwali zachowanie opozycji, która trzymała nad głowami konstytucję i nie wstawała w kluczowych momentach, happeningiem. Jachira nie zgadza się z takim określeniem.

To może Cię zainteresować:  Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój salon: „Przepięknie urządzony”.

– „To nie był happening, ale moje minimum, mój niemy sprzeciw wobec tego, że osoba, która powinna stać przed Trybunałem Stanu za łamanie konstytucji teraz na tę konstytucję przysięga” – podkreśliła w rozmowie z portalem Onet.pl.

– „Jak się taką osobę nazywa? Właśnie krzywoprzysięzcą” – przekonuje posłanka.

To może Cię zainteresować:  Matka, która zauważyła potężne pęcherze na stopach swojego dziecka, odkryła mroczną tajemnicę opiekunki.

Według niej przedstawiciele obozu rządzącego nie potrafią zaakceptować osób o innych poglądach.

– „Udają, że nas po prostu nie ma, tak im wygodniej. Nie chcą dostrzegać tego, że przez minione pięć lat zdewastowali ten kraj” – stwierdziła.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 36 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz