Home Kategorie Ludzie Popularna wokalistka Margaret jest ciężko chora?

Popularna wokalistka Margaret jest ciężko chora?

Zaledwie kilka chwil temu w sieci pojawiło się zdjęcie wokalistki Margaret (29 lat), na którym popularna piosenkarka jest przeraźliwie wręcz wychudzona. Wygląda na nim jak zjawa, co jej jest?

Zdjęcie to jest tym bardziej niepokojące, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że popularna gwiazda wycofała się ze świata showbiznesu w grudniu zeszłego roku, właśnie ze względu na problemy zdrowotne.

Pomimo wycofania się z życia towarzyskiego, Margaret nadal co jakiś czas wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia czy filmy. Tym razem, postanowiła pochwalić się grafiką, która ma promować jej najnowszy utwór. Niezwykle wychudzona Margaret klęczy z grobową miną w jeziorze.

Patrząc na to zdjęcie, trudno się dziwić, że fani gwiazdy są zaniepokojeni. O tym, że Margaret cierpi na poważne problemy zdrowotne, spekuluje się już od wielu miesięcy. Sama piosenkarka również wyznała, że jej zdrowie pozostawia wiele do życzenia i potrzebuje ona czasu do tego, żeby się wyciszyć. Jak sama stwierdziła:

To może Cię zainteresować:  Sylwia i czwórka jej dzieci mieszkała na 25 metrach. Nie mieli nawet łazienki.

Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie.

Czyżby gwiazda, która osiągnęła tak wiele w świecie polskiego showbiznesu cierpiała na depresję? Teoretycznie, potwierdzeniem tego miały być liczne zdjęcia wykonane przez paparazzi, które pojawiły się w sieci.

To może Cię zainteresować:  Polski piłkarz rozbił Lamborghini za ponad 1 mln zł.

Margaret nigdy nie skomentowała szerzej, co jest powodem jej złego stanu i zawodowego urlopu. W kwietniu jednak, wydała nowy utwór pod tytułem “Przebiśniegi”, który miał być sugestią, że wszystko jest u niej w porządku. Wskazuje na to między innymi ten tekst:

Nie mam depresji
Spoko jest mi
Tak gadają
Wierz mi albo wierz im
Tych, co lubią robić halo
Bawi prestiż
Wam się widzi stać pod ścianką
A mi niezbyt

Miejmy tylko nadzieje, że to co pisze Margaret, jest prawdą i rzeczywiście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kurs online: Masaż
Kurs online: Masaż
10,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: Masaż od 10 zł z firmą Funmedia na platformie masaz123.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
32
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz