Home Kategorie Film Antonio Banderas zachorował na koronawirusa.

Antonio Banderas zachorował na koronawirusa.

Antonio Banderas zachorował na koronawirusa.

Ta wysoce zaraźliwa choroba nie oszczędza nawet gwiazd. Antonio Banderas potwierdził w poniedziałek, że jest zakażony koronawirusem. Dodał jednak, że czuje się dobrze co daje nam powód do ulgi.

Ten wyjątkowy aktor, reżyser, a także producent firmowy potwierdził na swoim Twitterze, że jest zarażony wirusem COVID-19 i obecnie przebywa na kwarantannie.

Chciałbym dodać, że czuję się względnie dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle. Jestem pewny, że wyzdrowieję najszybciej, jak to możliwe, po zaleceniach lekarskich, które, mam nadzieję, pozwolą mi przezwyciężyć proces zakaźny, który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie – napisał – korzystam z tej izolacji, aby czytać, pisać, odpoczywać – dodał aktor.

Aktor dodał jednocześnie, że jest zmuszony świętować swoje sześćdziesiąte już urodziny w zamknięciu. Nie traci jednak pogody ducha i wierzy w to, że niedługo wróci do dawnego życia i do pracy.

Nominowany do Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie “Ból i Blask” Banderas, to kolejny już aktor, u którego stwierdzono koronawirusa. Wcześniej chorobę przechodzili między innymi: Tom Hanks, Mel Gibson czy Lena Dunham.

Miejmy nadzieje, że ten świetny aktor, znany z ról w takich klasykach jak “Desperado”, “Maska Zorro” czy “Wywiad z Wampirem” wróci do pełni sił, a koronawirus nie odbije się w żaden sposób na jego zdrowiu.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
29,99 zł
40,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz