Home Kategorie Ludzie Bednarek zgasił Martyniuka. Jak radzić sobie z hejterami

Bednarek zgasił Martyniuka. Jak radzić sobie z hejterami

Daniel Martyniuk chyba z natury lubi wywoływać wokół siebie afery. W końcu nie ważne jak o tobie mówią, ważne żeby w ogóle mówili, prawda? Tym razem na celownik wziął on sobie Kamila Bednarka.

Daniel Martyniuk spokojnie może otrzymać tytuł, jednego z największych skandalistów w polskim showbiznesie. Często dogryza innym gwiazdom, atakując ich w wyjątkowo personalny sposób. Tym razem jednak wychodzi na to, że trafiła kosa na kamień, a Martyniuk wybrał sobie zbyt trudnego rywala.

Syn króla disco-polo, przysparza swojemu ojcu wielu zmartwień i zasadniczo nie daje utytułowanemu ojcu, powodów do dumy. Na jego koncie można znaleźć między innymi pobyt w areszcie, problemy małżeńskie etc. Wszystko to stanowi świetną pożywkę dla mediów.

Po wyjściu z aresztu młody Martyniuk obiecał poprawę. Pojechał nawet z rodzicami do Białowieży, gdzie planował się wyciszyć. Jak łatwo się domyślić, to wyciszenie nie trwało zbyt długo.

To może Cię zainteresować:  Syn Zenka Martyniuka w okropny sposób obraził swoją byłą żonę. Jego zachowanie to cios poniżej pasa.

Kilka dni po powrocie z urlopu, Daniel Martyniuk wywołał olbrzymią aferę, podczas swojego pobytu w Warszawie. Co ciekawe, pochwalił się relację na Instastory. Można na niej zauważyć jak Martyniuk atakuje właściciela jednego knajpy i sklepu odzieżowego.

Kilka dni temu ponownie stanął przed sądem za posiadanie narkotyków. Na tym jednak jego wybryki się nie skończyły.  Martyniuk postanowił bowiem zaatakować szanowanego wokalistę Kamila Bednarka. Daniel Martyniuk nagrał swój własny cover piosenki Boba Marleya – Get Up Stand Up a po jej wykonaniu powiedział:

– “Przepraszam za jakość, ale to jest nagrywane tylko i wyłącznie kamerą z Instagrama i na żywo. Ogólnie powiem wam tak, że nagrałem to specjalnie za to, że jak włączam za każdym razem TVN i widzę Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest w ogólne rastamanem, czy on już chyba sam nie wie, kim on jest. Dla mnie on jest nikim, dla mnie przez takich ludzi jak on Bob Marley przewraca się w grobie. Serio mówię.” – był to wyjątkowo bezpośredni atak wymierzony w stronę Bednarka.

To może Cię zainteresować:  Lech Wałęsa zaatakowany w centrum Warszawy. Szef jego instytutu został pobity.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać:

– “Życzymy panu Danielowi dużo zdrówka, pomyślności i pogody ducha na co dzień. To jest nasz jedyny komentarz w tym temacie” – odpowiedział menadżer Kamila Bednarka.

Tak właśnie niszczy się hejterów. Poprzez ignorowanie ich dziecinnych i podłych zagrywek.

Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
Wybielanie: śnieżnobiały uśmiech
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów od 99,99 zł w Profesjonalnym Salonie Wybielania Zębów White & Beauty w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
36
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz