Home Kategorie Ludzie Cleo zapowiedziała dwa nowe albumy. “Bratnie dusze” posłuchaj i oceń sam.

Cleo zapowiedziała dwa nowe albumy. “Bratnie dusze” posłuchaj i oceń sam.

Cleo oraz Dawid Kwiatkowski powracają na scenę w wielkim stylu, pokazując swoim fanom wspólnie nagrany utwór pod tytułem Bratnie Dusze. Przesłuchajcie go i sami oceńcie czy to dobry powrót.

Piosenka Bratnie Dusze jest także zapowiedzią  albumu vinyLOVA, który będzie miał swoją premierę w marcu przyszłego roku. Sama artystka twierdzi, że to będzie największy z jej dotychczasowych projektów.

Jednakże Cleo postanowiła zaskoczyć nas po raz kolejny. Już we wrześniu spodziewamy się jeszcze jednego albumu od artystki – SuperNOVA. Sama artystka twierdzi, że materiału jest po prostu tak dużo i jest on na tyle różnorodny, że zwyczajnie nie zmieści się on na jednej płycie.

To może Cię zainteresować:  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Miał tak samo na imię jak jego ojczym.

Nowy singiel Bratnie Dusze Cleo nagrała z Dawidem Kwiatkowskim, również bardzo popularnym artystą w Polsce. Jest on także trenerem w programie The Voice of Kids. Warto zauważyć, że to nie jest pierwszy wspólny projekt wokalistów. Spotkali się oni bowiem na planie jednego z wcześniejszych teledysków Cleo Za Krokiem Krok. Reżyserem klipu Bratnie Dusze jest Marcin Konrad. Jeżeli chcecie posłuchać najnowszego singla piosenkarzy, to teledysk znajduje się poniżej:

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz