Home Kategorie Ludzie Prezenterka TVP Info ofiarą seksistowskich ataków z powodu swojego ubioru

Prezenterka TVP Info ofiarą seksistowskich ataków z powodu swojego ubioru

Dziennika oraz prezenterka TVP INFO Karolina Pajączkowska, stała się obiektem wyraźnych ataków w mediach społecznościowych. Powodem ataku był wygląd prezenterki, a ściślej jej sukienka.

Prezenterka podczas serwisu zaprezentowała się w sukience z dekoltem. Pomimo negatywnej reakcji internautów, wyraźnie oświadczyła, że sprzeciwia się seksizmowi.

Pajączkowska w serwisie TVP Info pracuje od roku 2019. Jest specjalistką od tematyki międzynarodowej i prowadzi dla widzów ciekawe i pełne wiedzy, serwisy informacyjne. Do Telewizji Polskiej przyszła z doświadczeniem jakie nabyła podczas swojej pracy w TVN24 BIS.

To może Cię zainteresować:  Tak posłanka PiS cieszy się z przekazania 2 mld zł na TVP zamiast dla chorych na raka.

Wygląd Pajączkowskiej podczas wtorkowego serwisu stał się obiektem szydery i negatywnych komentarzy. Prezenterka postanowiła odpowiedzieć na te komentarze zarówno na Instagramie jak i na Twitterze.

– “Tak! Mam biust. Tak wykarmiłam nim mojego syna! Tak, śmiałam założyć́ sukienkę̨ z dekoltem” –  napisała i jednocześnie obiecała w sposób ironiczny  – “Jutro zostawię biust w domu” –

– “Zacznę też nosić burkę,̨ bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna” – kontynuowała prezenterka.

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
20
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz