Home Kategorie Poruszające Daewoo wjechało prosto w grupę rowerzystek. Nie żyje mieszkanka Puław

Daewoo wjechało prosto w grupę rowerzystek. Nie żyje mieszkanka Puław

Daewoo wjechało prosto w grupę rowerzystek. Nie żyje mieszkanka Puław

Do tragicznego w skutkach wydarzenia doszło w Parchatce. Kierowca podczas wyprzedzania wjechał w grupę rowerzystek jadących z naprzeciwka. Śmierć na miejscu poniosła 41-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło około godziny 19:40 w Parchatce. Kierowca zdecydował się na wykonanie ryzykownego (zwłaszcza w tej sytuacji), manewru wyprzedzania. W przeciwną stronę, wąską jezdnią w kierunku Puław jechały trzy rowerzystki.

Auto prowadzone przez mieszkańca Puław z dużą siłą uderzyło w jedną z rowerzystek, doprowadzając do jej śmierci na miejscu. Pozostałym dwóm rowerzystkom nie stało się nic poważnego.

To może Cię zainteresować:  W karambolu pod Szczecinem zginęła trójka dzieci, mama i babcia. Rodzina prosi o pomoc.

– “Kierowca daewoo był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie” – przekazał do informacji publicznej nadkomisarz Waldemar Łazuga z  Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, kierowcy grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. Według informacji podanych przez policję, rowerzystki były dobrze oznakowane i ze swojej strony, spełniły wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Pakiet day spa dla 1-2 osób
Pakiet day spa dla 1-2 osób
99,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa z sauną, masażem, maską odżywczą i więcej od 99 zł w Studiu Zdrowia i Urody Santi w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz