Home Kategorie Poruszające Okrutne zachowanie wobec dziewczynki. Wyrwali jej aparat słuchowy

Okrutne zachowanie wobec dziewczynki. Wyrwali jej aparat słuchowy

Pojechali do 12-letniej Julki i wyrwali jej drogi aparat słuchowy. Sprawcy przestępstwa są poszukiwani przez policje. Miejmy nadzieje, że szybko uda się ich znaleźć.

Policja w Poznaniu stara się ustalić sprawców kradzieży aparatu słuchowego 12-letniej Julii. Dziewczynka została okradziona w biały dzień przez grupę nastolatków. Komendant Policji wyznaczył nagrodę za pomoc w ujęciu sprawców.

Do zdarzenia doszło pomiędzy godz. 14 a 15 na ul. Starołęckiej w Poznaniu. Skradziony aparat słuchowy jest niezbędny do działania implantu dziewczynki, która nie słyszy od urodzenia.

To może Cię zainteresować:  Znaleziono dziecko na terenie ogródków działkowych. Matka usłyszała zarzuty.

Policja robi co może w celu odzyskania skradzionego aparatu.

– “Julia wybrała się z siostrą i mamą na spacer. Szły ulicą Starołęcką na wysokości numeru 170. W pewnej chwili na rowerach nadjechało dwóch nastolatków. Ich wiek mama dziewczynek określiła na 12 – 15 lat. Nie zatrzymując się, jeden z nich złapał za aparat słuchowy na uchu Julii i go wyrwał. Obaj szybko odjechali z miejsca kradzieży” – informuje w rozmowie z TVN24, Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

To może Cię zainteresować:  Kobieta przygarnęła 11-letniego kota. Kilka dni później wróciła do schroniska i zrobiła coś niesamowitego.

Skradziony aparat słuchowy to Cochlear Nucleus CP 810 koloru beżowego. Jego wartość to około 38 000 złotych, a rodziny nie stać na zakup kolejnego, tak drogiego urządzenia. Dlatego też, tak ważne jest to żeby aparat jak najszybciej wrócił do rąk jego prawowitej właścicielki.

Spacer z alpakami
Spacer z alpakami
29,99 zł
40,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Alpakoterapia: spacer z alpakami dla 2 osób od 24,99 zł i więcej opcji w Ośrodku Ikarion (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz