Home Kategorie Poruszające Białoruscy protestujący wyszli z więzienia i opowiedzieli o swojej gehennie.

Białoruscy protestujący wyszli z więzienia i opowiedzieli o swojej gehennie.

Białoruscy protestujący wyszli z więzienia i opowiedzieli o swojej gehennie.

Na niezwykle wstrząsającym nagraniu, młoda Białorusinka ze łzami w oczach opowiada czego doświadczyła w areszcie. To o czym mówi, mrozi krew w żyłach.

Walcząca o wolność słowa na Białorusi “Nexta” wrzuciła do sieci wstrząsające nagranie, na którym młoda kobieta opowiada czego doświadczyła w areszcie. Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

– “Biło mnie dziesięciu, grozili, że mnie zabiją, zdjęli mi spodnie” – mówi na nagraniu kobieta. Z kolei dokumentacja medyczna innego zatrzymanego wskazała na liczne obrażenia odbytu oraz narządów płciowych. Nexta przedstawiła również zdjęcia skatowanych mężczyzn, które również są dostępne na ich Twitterze:

Informacje o fatalnym traktowaniu więźniów mnożą się z godziny  na godzinę. Białoruskie MSW wydało tylko jedno oświadczenie w tej sprawie, a brzmiało ono następująco – “Bierzemy na siebie odpowiedzialność i przepraszamy za obrażenia, których podczas protestów doznali przypadkowi ludzie” –

Badanie wzroku i soczewki
To może Cię zainteresować:  Orzeknięto śmierć 18-latka. Tuż przed odłączeniem od aparatury w jego oczach pojawiły się łzy.
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz