Home Kategorie Poruszające Syryjscy imigranci porwali, przetrzymywali i torturowali niemiecką nastolatkę

Syryjscy imigranci porwali, przetrzymywali i torturowali niemiecką nastolatkę

Ojciec i syn  z Syrii zostali skazani przez niemiecki sąd za przemycenie do Niemiec belgijskiej dziewczynki i zmuszanie jej do pracy w niewolniczych warunkach, również na tle seksualnym

Jak wskazują informacje podane przez niemiecką policję, młoda dziewczyna była wielokrotnie gwałcona przez młodszego z mężczyzn.

Skazanymi są 48-letni Ahmad E. oraz jego 22-letni syn Khaled E. Przybyli oni do Niemiec przez Bałkany aby ubiegać się o azyl.  Towarzyszyła im Katbeth A., która miała poślubić Khaleda i urodzić jego dzieci.

To może Cię zainteresować:  33-latek pokłócił się z partnerką i zabrał 3-letniego syna. Odjechał w nieznanym kierunku.

– “Po urodzeniu dziecka w lutym 2019 r. mężczyźni planowali wywieźć dziewczynkę z kraju i zostawić ją na Bliskim Wschodzie” – podają niemieckie media. Udało jej się jednak uciec do tureckiego obozu migrantów, a ojciec Khaleda został skazany zaledwie na 2 lata i trzy miesiące więzienia.

Syn miał dusić, gwałcić i torturować dziewczynę. Dopiero kiedy pocałowała ona jego stopy, uwolnił ją. 22-latka uznanego winnym czterech gwałtów i dwóch zarzutów ciężkich obrażeń ciała. Teoretycznie po odbyciu kary, mają zostać deportowani z Niemiec. Jak wskazuje jednak historia, nie zawsze jest to regułą.

Groupon na makijaż permanentny
Groupon na makijaż permanentny
10,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10 zł za groupon zniżkowy o wartości 200 zł na makijaż permanentny oczu z korektą i więcej opcji w gabinecie Glam Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz