Home Kategorie Życie Sąsiad zaatakował sąsiadkę bez powodu. “Nasz blok to nie agencja towarzyska”.

Sąsiad zaatakował sąsiadkę bez powodu. “Nasz blok to nie agencja towarzyska”.

Mój dom, moim królestwem? Wychodzi na to, że nie do końca. Zwłaszcza jeżeli mamy wyjątkowo wścibskich sąsiadów. Przekonała się o tym pani Sylwia z Wrocławia.

32-letnia Sylwia podzieliła się interesującą historią o tym jak została potraktowana przez sąsiadów w momencie, kiedy jej rodzice wyprowadzili się z mieszkania i zostawili  je pod opieką córki.

Pani Sylwia otrzymała bardzo ciekawy list, który został wywieszony na klatce. O  samej wiadomości mówi w następujący sposób:

– “Ja nie mogę do dziś uwierzyć, że mnie to spotkało. Brzmi to jak nieśmieszny żart, ale niestety nim jest. W połowie czerwca ktoś przykleił taką kartką pod moimi drzwiami. Nie ukrywam – zrobiło mi się przykro i się popłakałam. To nie jest moja wina, że nie mam partnera. Byłam w 10-letnim związku, ale zostałam zdradzona. To nie jest moja wina, że mamy lato i noszę krótkie sukienki i spodnie. Dekoltów nie noszę dużych, ale uważam, że nawet gdybym nosiła, to raczej te ŻYCZLIWE SĄSIADKI powinny zwrócić uwagę mężom, a nie mnie… Myślę nad odpowiedzią, bo nie ukrywam, że nie mam zamiaru tak tego zostawić” – powiedziała Pani Sylwia.

To może Cię zainteresować:  Mama posadziła swojego synka w sklepowym wózku. Następnego dnia miał 40 stopni gorączki

Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach nie możesz chodzić ubrana tak jak chcesz. Wścibskie sąsiadki będą wiedzieć przecież lepiej co powinnaś robić i jak się ubierać.

Fotoobraz z wybranym zdjęciem
Fotoobraz z wybranym zdjęciem
8,99 zł
125,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł (bez dostawy): fotoobraz z wybranym zdjęciem na płótnie bawełnianym lub poliestrowym z Duonet

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz