Home Kategorie Poruszające Zabił 5-latka na oczach innych dzieci. Mrożące krew w żyłach zdarzenie w USA.

Zabił 5-latka na oczach innych dzieci. Mrożące krew w żyłach zdarzenie w USA.

Darius N. Sessoms z Wilson w USA został oskarżony o zabójstwo 5-letniego Cannona Hinnanta, który był jego sąsiadem. Według relacji świadków, mężczyzna strzelił dziecku w głowę i uciekł.

W poniedziałek Darius N. Sessoms został  aresztowany pod zarzutem morderstwa pierwszego stopnia. Mężczyzna miał zastrzelić 5-letniego chłopca , Cannona Hinnanta.

Do zdarzenia doszło tuż przed domem dziecka, którego rodzina to sąsiędzi Sessoms’a. Chłopczyk został postrzelony w niedzielne popołudnie około godziny 17:30, kiedy jeździł na rowerku po swoim własnym podwórku. Jak informują amerykańskie media, do tragedii doszło na oczach jego dwóch sióstr (7 i 8 lat).

Świadkiem zdarzenia był Doris Lybrand. Według zeznań Lybranda, 25-latek podbiegł do dziecka, przyłożył mu pistolet do głowy po czym oddał strzał. Świadek początkowo myślał, że to zabawa. Nie mógł uwierzyć, że ktoś może w biały dzień podbiec do dziecka i oddać w jego stronę strzał. Ratownikom nie udało się uratować życia chłopczyka, który zmarł w szpitalu.

To może Cię zainteresować:  Umieścił w swoim odbycie węgorza licząc no to, że w taki sposób pozbędzie się zaparć...

Rodzina Cannona znała Sessomsa od lat. Relacje między nimi były dobre. Do tego stopnia, że dosłownie dzień wcześniej, sąsiedzi wspólnie jedli obiad. Co więc popchnęło 25-latka do takiego czynu w stosunku do chłopca, którego przecież dobrze znał?

Jazda w terenie ze szkoleniem
Jazda w terenie ze szkoleniem
149,99 zł
196,00 zł
60 dni
do końca oferty!
30-minutowa jazda samochodem terenowym ze szkoleniem za 139,99 zł i więcej opcji w firmie Terenowy Patrol (do -31%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz