Home Kategorie Życie Dwulatek umarł z pragnienia. Do tej tragicznej śmierci doprowadziła matka.

Dwulatek umarł z pragnienia. Do tej tragicznej śmierci doprowadziła matka.

Aż na 7,5 roku więzienia została skazana matka za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego dwuletniego syna Leona w kwietniu zeszłego roku. Dziecko zmarło z pragnienia, samo w przegranym pokoju.

Sąd w Moenchengladbach nie był łaskawy dla 28-letniej kobiety, która przez własną głupotę doprowadziła do śmierci swojego dwuletniego synka.

Sąd stwierdził, że mieszkająca w miejscowości Grevenbroich kobieta świadomie zostawiła na dwa dni swoje dziecko bez opieki w zamkniętym i przegrzanym pokoju. Według raportu medycznego, dziecko zmarło z pragnienia.

To może Cię zainteresować:  Matka zostawia dziecko w samochodzie i idzie zjeść śniadanie. Gdy wraca do samochodu nie może uwierzyć własnym oczom.

W uzasadnieniu wyroku, sąd stwierdził, że nie można ustalić dokładnej daty zgonu chłopca. Dlatego też, nie można było kobiecie udowodnić zarzutu zabójstwa. Dlatego też skazano ją na 7 i pół roku za zaniedbanie ze skutkiem śmiertelnym.

Będąca w głębokiej depresji kobieta przyznała się do winy. Stwierdziła jednak, że nie spodziewała się iż dziecko może umrzeć w zamkniętym pokoju. Takie tłumaczenie wydaje się jednak być bezsensu. Każdy powinien się domyślić czym może skutkować takie zachowanie.

To może Cię zainteresować:  Nazwała syna po dziadku. Dzieci się z niego śmieją i wytykają go palcami: „Co to za imię!”

 

 

Wybrany burger na miejscu/ na wynos
Wybrany burger na miejscu/ na wynos
13,99 zł
19,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany burger na miejscu lub na wynos od 13,99 zł w restauracji Byczy Burger (do -32%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz