Home Kategorie Życie Dwulatek umarł z pragnienia. Do tej tragicznej śmierci doprowadziła matka.

Dwulatek umarł z pragnienia. Do tej tragicznej śmierci doprowadziła matka.

Aż na 7,5 roku więzienia została skazana matka za nieumyślne spowodowanie śmierci swojego dwuletniego syna Leona w kwietniu zeszłego roku. Dziecko zmarło z pragnienia, samo w przegranym pokoju.

Sąd w Moenchengladbach nie był łaskawy dla 28-letniej kobiety, która przez własną głupotę doprowadziła do śmierci swojego dwuletniego synka.

Sąd stwierdził, że mieszkająca w miejscowości Grevenbroich kobieta świadomie zostawiła na dwa dni swoje dziecko bez opieki w zamkniętym i przegrzanym pokoju. Według raportu medycznego, dziecko zmarło z pragnienia.

W uzasadnieniu wyroku, sąd stwierdził, że nie można ustalić dokładnej daty zgonu chłopca. Dlatego też, nie można było kobiecie udowodnić zarzutu zabójstwa. Dlatego też skazano ją na 7 i pół roku za zaniedbanie ze skutkiem śmiertelnym.

Będąca w głębokiej depresji kobieta przyznała się do winy. Stwierdziła jednak, że nie spodziewała się iż dziecko może umrzeć w zamkniętym pokoju. Takie tłumaczenie wydaje się jednak być bezsensu. Każdy powinien się domyślić czym może skutkować takie zachowanie.

 

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie twarzy (69,99 zł) z regulacją brwi i depilacją wąsika (79,99 zł) i więcej w centrum Katrin w Bydgodszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
14

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz