Home Kategorie Niesamowite Australijski surfer rzucił się z pięściami na rekina i wygrał to starcie!

Australijski surfer rzucił się z pięściami na rekina i wygrał to starcie!

Do niezwykłego zdarzenia doszło na jednej z plaż w Nowo Południowej Walii. Żarłacz Biały zaatakował surfującą na desce kobietę. Do obrony rzucił się jej mąż, który zaczął okładać zwierzę, pięściami!

Niemal trzy metrowy rekin zaatakował kobietę w wodach Shelly Beach w Port Macquire. Mąż Chantelle Doule nie wahał się ani chwili i rzucił się na ratunek swojej żonie. Mimo że nie miał żadnych narzędzi, które pomogłyby mu w tym starciu.

Gdy Mark Rapley zobaczył, że jego 35-letnia żona została wciągnięta przez zwierzę pod wodę, momentalnie zareagował, mając w głowie tylko jedną myśl, uratować swoją żonę od niebezpieczeństwa.

To może Cię zainteresować:  Chciał porwać 10-letnią dziewczynkę. Wtedy spostrzegł, że rzuca się na niego pies.

Mężczyzna okładał rekina pięściami tak długo, aż ten w końcu nie zwolnił uchwytu i odpłynął. Rapley przyholował ranną żonę do brzegu, świadkowie wezwali pogotowie, które bardzo szybko pomogło rannej kobiecie.

Niestety obrażenia okazały się na tyle poważne, że 35-letnia kobieta, musiała zostać przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Tam przeszła operację, a jej stan określa się jako stabilny.

To może Cię zainteresować:  Pokojówka z Dźwirzyna odkryła przerażającą wiadomość. „Zostałem sprzedany, pomóżcie”.

Należy zauważyć, że to już trzeci poważny atak rekina właśnie w tej okolicy.

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz