Home Kategorie Poruszające Właściciele psów w Korei Północnej zmuszani do oddawania swoich przyjaciół…zostaną przerobione na jedzenie

Właściciele psów w Korei Północnej zmuszani do oddawania swoich przyjaciół…zostaną przerobione na jedzenie

Mieszkańcy Korei Północnej są zmuszani do oddawania swoich psów, a przyczyną takiego stanu rzeczy jest bardzo duży niedobór żywności w tym totalitarnym, socjalistycznym kraju.

Uprzedzając pytanie. Czworonogi mają trafić prosto do restauracji w których sprzedaje się psie mięso. Jak podają zagraniczne portale, decyzję w tej sprawie podjął Kim Dzong Un. Przekazanie psów do restauracji ma opanować rosnące w kraju niezadowolenie obywateli wynikające z tragicznej sytuacji gospodarczej.

Zasadniczo psy domowe z reguły posiadają przedstawiciele elity i władzy w Korei Północnej. Uważa się je bowiem, za symbol kapitalistycznej dekadencji. Zwykli obywatele posiadają świnie i inne zwierzęta hodowlane. Już w lipcu Kim wydał zakaz posiadania zwierząt domowych.

To może Cię zainteresować:  Gdy na wycieraczce przed jego domem pojawił się ten pies, wieczór kawalerski zamienił się w misję ratunkową!

– “Władze wskazały gospodarstwa domowe, w których żyją psy i zmusiły mieszkańców do oddania zwierząt lub dokonały przymusowej konfiskaty” – niestety, te psy czeka naprawdę smutny los. Wprawdzie część z nich trafi do ogrodów zoologicznych, jednak zdecydowana większość, zostanie przerobiona na żywność.

eKurs: instruktor jogi
eKurs: instruktor jogi
69,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor jogi za 69 zł w Akademio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz