Home Kategorie Niesamowite “Kakaowy śnieg” w Olten. Awaria w fabryce czekolady

“Kakaowy śnieg” w Olten. Awaria w fabryce czekolady

Natura ma to do siebie, że potrafi nas zaskakiwać, naprawdę niecodziennymi zjawiskami atmosferycznymi. Wygląda jednak na to, że człowiek wciąż potrafi ją przebić.

Po awarii systemu wentylacji w fabryce czekolady w mieście Olten w Szwajcarii spadł “śnieg” z proszku kakaowego – poinformowała we wtorek agencja AP.

Firma Lindt & Spruengli potwierdziła doniesienia o tym, że w jej fabryce wystąpiła pewna usterka. Doprowadziła ona do tego, że w zeszły piątek proszek z pokruszonych, prażonych ziaren kakaowca został rozniesiony przez wiatr po najbliższej okolicy fabryki, tworząc naprawdę ciekawe zjawisko “kakaowego śniegu”.

Firma podała do informacji publicznej, że jeden z samochodów został pokryty kakaowym pyłem. Oczywiście, firma zaoferowała pokrycie kosztów czyszczenia pojazdu. Potwierdziła także, że pył  jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska.

To może Cię zainteresować:  Podobno jej figura zachwyca mężczyzn. Przeraża jednak kobiety.

Biorąc pod uwagę fakt, że ocieplenie klimatu prowadzi do tego, że brakuje nam śniegu, to może to jest rozwiązanie problemu? Wciąż pozostaje jednak, pewna ważna kwestia. Jak ulepić bałwana z kakao?

Zimowy rytuał na ciało
Zimowy rytuał na ciało
59,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany zimowy rytuał na ciało z masażem szklanymi kulami i więcej od 59,99 zł w salonie Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz