Home Kategorie Ludzie Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy.

Ile lat ma Jolanta Kwaśniewska? Niektórym ciężko będzie uwierzyć w prawdziwy wiek pierwszej damy.

Jolanta Kwaśniewska to ulubiona pierwsza dama wielu Polaków oraz ucieleśnienie klasy, szyku i elegancji.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zaskarbiła sobie sympatię tłumu i do teraz mało jest osób, które powiedziałyby coś złego na jej temat. Istnieje jednak jedna rzecz dotycząca Jolanty Kwaśniewskiej, która może zaskakiwać. Jest to jej wiek. Aż ciężko uwierzyć.

Ile lat ma była pierwsza dama? Jak się okazuje, większość z nas na to pytanie udziela nieprawidłowej odpowiedzi. Nie mamy wątpliwości, że pierwsza dama zna sekret wiecznej młodości. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie przestaje zachwycać.

Jolanta Kwaśniewska pierwszą damą była przez 10 lat i jak się okazuje, w tej kwestii wciąż jest ulubienicą Polaków. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie tylko imponowała swoim wyglądem oraz wyrazistymi poglądami, ale i aktywnością społeczną.

Ciężko uwierzyć, że odkąd Jolanta Kwaśniewska opuściła pałac prezydencki minęło już 15 lat. Szczególnie, że gdy patrzymy na żonę byłego prezydenta, mamy wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Niewiarygodne ile lat ma tak naprawdę.

Jolanta Kwaśniewska ma 65 lat. Wyjątkowa kobieta przyszła na świat dokładnie 3 czerwca 1955 roku w Gdańsku. Polska prawniczka, działaczka społeczna, prezenterka telewizyjna oraz prezeska fundacji Porozumienie bez barier, która od 1995 do 2005 roku była pierwszą damą, na zawsze zapadnie w pamięci wielu Polakom.

Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
Kurs online: Marketingu i reklamy w sieci z MEN
59,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Manager Marketingu i Reklamy w Sieci z zaświadczeniem MEN za 59 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz