Home Kategorie Ludzie Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Męża poznała, kiedy ratował jej życie.

Pakosińska świętuje rocznicę ślubu. Męża poznała, kiedy ratował jej życie.

Katarzyna Pakosińska i jej gruziński mąż Irakli Basilaszwili tworzą obecnie szczęśliwą parę, która świętuje trzecią rocznicę ślubu. W jakich okolicznościach się poznali?

Artystka kabaretowa opowiedziała o dramatycznych okolicznościach, w jakich poznała swojego ukochanego.

– „Wyważył drzwi, a kiedy zobaczył, w jakim jestem stanie, zaczął reanimację.”

Katarzyna Pakosińska i dziennikarz z Gruzji Irakli Basilaszwili unikają raczej blasku fleszy. Nawet ich ślub utrzymany był w tajemnicy przed mediami. Kiedy radosne wieści wyciekły do prasy, aktorka zdementowała plotki, co wzbudziło spore zamieszanie w sieci. Kilka dni później ogłosiła fanom, że faktycznie wyszła za mąż. Poślubienie Gruzina zapewne nie było zaskoczeniem dla fanów, bo Pakosińska znana jest ze swojej miłości do tego kraju. Nie dość, że nagrała tam program telewizyjny i wydała dwie książki, które zachęcają do wypadu na teren Kaukazu, to jeszcze w wielu wywiadach opowiadała o zamiłowaniu do tamtejszej kultury i ludzi.

Małżeństwo obchodzi właśnie trzecią rocznicę ślubu. Pakosińska w sieci pochwaliła się przepięknym zdjęciami z ceremonii, które opatrzyła romantycznym podpisem.

– „Trzecia to ponoć skórzana. “Piękno skryło się w tęczy, Wolność w podmuchach wiatru, Wierność między obłokami, Rozsądek wbił się głęboko w Ziemię, Dobroć skryła się w ludzkich oczach, A miłość? Miłość długo szukała swojego miejsca na Ziemi. I znalazła je…. w Naszych sercach” Mikvarxar Chemi Lomi”

Chociaż od ślubu pary minęło już sporo czasu, dopiero niedawno Pakosińska i Basilaszwili po raz pierwszy pojawili się razem publicznie, a artystka zdradziła, jak się poznali. W szczerej rozmowie z magazynem „Kobieta i życie” powiedziała:

– „Gdyby nie jego interwencja, stanęłoby mi serce.”

Trzy lata temu, podczas pobytu w ukochanej Gruzji, Katarzyna Pakosińska nagle zachorowała. Artystce podano złe leki, a gdy samotnie odpoczywała w pokoju, doznała groźnej zapaści. Jak wyznała:

– „Sparaliżowało mnie. Nie mogłam chodzić, mówić.”

Gdy myślała, że to już jej koniec, zdarzyło się coś, co zwykle możemy oglądać w romantycznych filmach. W pobliżu pojawił się gruziński uczestnik wyprawy. Wyważył drzwi do pokoju Pakosińskiej, a gdy zobaczył, co się z nią dzieje, zachował zimną krew i rozpoczął reanimację.

Przystojny wybawca zrobił wielkie wrażenie na Katarzynie Pakosińskiej. Jak się okazuje, z wzajemnością, szczególnie po tym, jak na lotnisku pocałowała go, dziękując za udzieloną pomoc.

– „Dziewczyna 40 plus w pensjonarskich pąsach? Ika chyba w tym momencie zakochał się we mnie na amen.”

Kilka miesięcy po tym dramatycznym spotkaniu byli już zaręczeni. Basilaszwili oświadczył się Pakosińskiej w Tibilisi, 2 stycznia 2017 roku. Data ta nie była przypadkowa. To wtedy obchodzono gruziński Dzień Przeznaczenia. Czym Gruzin zachwycił artystkę?

– „Szlachetnością, męskością, zaradnością, poczuciem humoru. Oprócz tego jest dumny, honorowy, dotrzymujący słowa, prawdomówny i szczery. Może to dlatego, że w jego żyłach płynie błękitna krew?”

Artystka przez długi czas była sama i straciła już nadzieję na miłość z prawdziwego zdarzenia. Skupiła się wtedy na wychowaniu córki Mai i pracy, która od lat daje jej dużo satysfakcji. Mimo to czuła, że wypełnia obowiązki kobiety i mężczyzny jednocześnie, co zaczęło jej ciążyć. Teraz przy ukochanym na nowo odkrywa swoją kobiecość, bo Irakli Basilaszwili traktuje ją jak prawdziwą księżniczkę.

– „Mamy teraz czas tzw. gniazdowania i ciężko wychodzi nam się z domu. Nie mogę się tym stanem nacieszyć. Większość zajęć staramy się wykonywać razem. Prosi, żebym nie mówiła o tym jego znajomym. W Gruzji to jest niespotykane.”

Trzeba przyznać, że historia związku Katarzyny Pakosińskiej i Iraklia Basilaszwilia przypomina romantyczny film. Oczywiście życzymy im wszystkiego najlepszego.

Wybielanie zębów lampą LED
Wybielanie zębów lampą LED
129,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED: 1 zabieg za 129 zł i więcej w gabinecie Bajeczny Spa & Salon w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz