Home Kategorie Ludzie „Drogi eks-mężu…” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii.
31.79K

„Drogi eks-mężu…” Tym razem Justyna Żyła przeszła samą siebie. Jej wpis przejdzie do historii.

Justyna Żyła przeszła samą siebie. Była żona słynnego skoczka po raz kolejny dała upust swoim emocjom na forum. Tak mocne słowa jeszcze nie padały.

– „Drogi eks-mężu…” – zwróciła się do Piotra, a później oskarżyła go o poważne rzeczy. Co więcej, zdradziła jakie alimenty płaci sportowiec.

Justyna Żyła i Piotr Żyła cały czas nie są w stanie dojść do porozumienia po zakończeniu swojego małżeństwa, a internauci co jakiś czas są świadkami tego, jak byli partnerzy piorą swoje brudy publicznie. Tym razem była żona skoczka wyciągnęła przeciwko niemu naprawdę ciężkie działa. Tych słów nie zapomnimy jeszcze długo.

Justyna Żyła postanowił ponownie podzielić się z ludźmi tym, co dzieje się w jej rodzinie, gdy nikt nie patrzy. W swoim wpisie zwróciła się bezpośrednio do byłego męża. Oskarżyła go o rzeczy, z których żaden ojciec nie byłby dumny.

To może Cię zainteresować:  Uważa, że nie może znaleźć pracy, bo jest zbyt piękna. „Nikt nie chce mnie zatrudnić”.

– „Drogi ex mężu, życzę Ci, abyś czytając to, usiadł i zastanowił się, jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, która kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu” – napisała Justyna Żyła po tym, jak obejrzała ostatni z wywiadów Piotra Żyły.

To jednak nie wszystko. Ten wpis z pewnością przejdzie do historii. Była żona Piotra Żyły postanowiła bowiem wbić mu prawdziwą szpilę i poruszyła temat alimentów.

Tym razem celebrytka zupełnie się na hamowała. Była żona oskarżyła Piotra Żyłę o zabieranie pieniędzy dzieciom. W dodatku skomentowała sprawę alimentów.

To może Cię zainteresować:  Groźny upadek w trakcie zawodów w skokach narciarskich. Polski skoczek jest nieprzytomny.

– „Posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę” – dodała.

– „Zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość” – napisała Żyła.

Na koniec wytłumaczyła się tym, że to jedyny sposób, w jaki może skontaktować się z mężem. Co o tym sądzicie?

Gry w wirtualnej rzeczywistości
Gry w wirtualnej rzeczywistości
12,99 zł
19,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Gra w wirtualnej rzeczywistości: Superman VR za 12,99 zł i więcej w salonie VR World w Bydgoszczy (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
52
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz