Home Kategorie Ludzie Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko zarejestrowały kamery.

Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko zarejestrowały kamery.

Magda Gessler pobiła się ze swoją ekipą. Wszystko zarejestrowały kamery.

Magda Gessler to najpopularniejsza polska restauratorka. Nieraz dała się poznać widzom jako osoba, która nienawidzi półśrodków.

Magda Gessler jest bezkompromisowa, co dobrze widać w jej słynnym programie „Kuchenne rewolucje”. Tym razem jednak emocje zdecydowanie wzięły górę, a gwiazda… pobiła się ze swoją ekipą. Co się stało?

Gessler od lat przemierza kraj, aby ratować polskie restauracje. Uświadamia ludziom, jak należy prowadzić taki biznes, aby odnieść sukces. Celebrytka niejednokrotnie pokazała na ekranie rzucanie talerzami, czy niecenzuralne słowa. To dla niej nic nowego. Tym razem jednak doszło do bijatyki. O co poszło?

Stacja TVN wyemitowała program telewizyjny pod tytułem “Starsza pani musi fiknąć”. Jak zapewniali producenci, miała być to zabawna, telewizyjna przygoda pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wzięli w niej udział rodzice ze swoimi znanymi dziećmi bądź dzieci ze znanymi rodzicami. Wspólnie spełniali ekstremalne i niezrealizowane dotychczas marzenia.

Rodzice razem z dziećmi wybierali się w zagraniczne podróże i spędzali czas w nietypowy sposób. Gwiazdami, które wzięły udział w programie były m.in.: Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska czy Magda Gessler. Restauratorka miała mało czasu dla syna podczas jego dzieciństwa i w programie mieli szanse nadrobić ten czas.

Wspólnie wybrali się w niezapomnianą podróż do Gwatemali. Ta wyprawa nie była jednak w stylu Magdy, jej syn zaplanował atrakcje, które mogły jej się nie spodobać. W pewnym momencie Magda Gessler oraz cała ekipa zostali zatrzymani przez policję w Gwatemali.  Gwiazda usiłowała dogadać się z nimi, niestety szło dość opornie. Zdenerwowaną gwiazdę w końcu poniosły emocje.

Restauratorka była coraz bardziej zdenerwowana i usiłowała przekonać policjantów między innymi do tego, że jest przyszłą panią prezydent w naszym kraju. Jak się finalnie okazało, cała sytuacja była jedynie nieco okrutnym żartem, który doprowadził Magdę na skraj emocji. Zdenerwowana kobieta zaczęła okładać swojego syna oraz ekipę po głowach.

– „Ja jednak jestem trochę dzikuską” – powiedziała Magda Gessler.

Kiedy tylko sytuacja się wyjaśniła, gwiazda wsiadła z nieznajomym na skuter, po czym odjechała. Przyznała też, że jest kobietą, która robi szalone rzeczy. Jej syn Tadeusz z pewnością był zaskoczony, gdy jego matka, ot tak, odjechała w siną dal.

Nagranie z całej akcji możecie obejrzeć tutaj.

 

Manicure hybrydowy
Manicure hybrydowy
29,99 zł
60,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Manicure hybrydowy od 29,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz