Home Kategorie Ludzie Cioteczny brat potwierdza. Sytuacja trwa już od dawna. Chodzi o zdrowie Kaczyńskiego.

Cioteczny brat potwierdza. Sytuacja trwa już od dawna. Chodzi o zdrowie Kaczyńskiego.

Cioteczny brat potwierdza. Sytuacja trwa już od dawna. Chodzi o zdrowie Kaczyńskiego.

W mediach od dawna pojawiają się różne spekulacje, według których ze zdrowiem polityka ma być gorzej. Sam zainteresowany milczy, co wywołuje jeszcze więcej dyskusji.

Chociaż Jarosław Kaczyński mógłby już cieszyć się spokojnym życiem na emeryturze, nie wyobraża sobie rezygnacji z pracy. Stąd też, dopóki pozwala mu na to zdrowie, ma zamiar pełnić rolę prezesa partii PiS. Polityk ma już 71 lat, więc nie powinno dziwić, że coraz częściej pojawiają się pytania o jego samopoczucie. Brat tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego milczy na ten temat, a zainteresowanie wokół tematu stale rośnie. Teraz rozwiane zostały wątpliwości.

Bycie prezesem partii to nie lada wyzwania. Kaczyński musi więc być w świetnej formie psychicznej i fizycznej. Czy tak jednak jest? Obserwując liczne wystąpienia 71-latka, łatwo można zauważyć, że ten raczej nie ma powodów, aby narzekać na swoje zdrowie.

To może Cię zainteresować:  Czy to koniec 500 plus? PiS rezygnuje z polityki rozdawnictwa. Nie da już ludziom pieniędzy do ręki.

By jednak móc cieszyć się z witalności, polityk musiał opracować najlepszy sposób na walkę z problemami zdrowotnymi.. Na szczęście odkrył klucz do sukcesu, z którego korzysta od wielu lat. Przytaczana przez Pomponik rozmowa brata ciotecznego prezesa z “Super Expressem” ujawniła całą prawdę. Okazuje się, że obaj regularnie odwiedzają zielarkę i piją specjalne napary.

– „Leczymy się z Jarkiem u pani zielarki. Te zestawy ziół nam pomagają – wyznał dla “SE” Jan Maria Tomaszewski – Ta pani zielarka przyrządza nam te mikstury i jest jakoś lepiej po nich” – dodał.

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
25
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz