Home Kategorie Poruszające Nie mogli patrzeć, jak niepełnosprawny 3-latek je. Wyrzucili go z restauracji…

Nie mogli patrzeć, jak niepełnosprawny 3-latek je. Wyrzucili go z restauracji…

Nie mogli patrzeć, jak niepełnosprawny 3-latek je. Wyrzucili go z restauracji…

Restauracja po prostu wyrzuciła niepełnosprawnego chłopca, który bardzo chciał zjeść swój pierwszy posiłek. Nieludzkie zachowanie menadżera lokalu spotkało się z ogromną krytyką.

Niebywałe, że pracownicy tak zachowali się wobec małego dziecka. Chłopiec był zachwycony, że po raz pierwszy pójdzie do restauracji. Miał nawet wybrane danie, które chciał zamówić – naleśniki. Dziecko było przeszczęśliwe. Niestety jego radość nie trwałą długo. Kiedy usiadł z rodziną do stolika, menadżer restauracji wyprosił ich z lokalu. 3-latek nie rozumiał, co robi nie tak i czemu mężczyzna jest taki niemiły.

William, bo tak miał na imię chłopiec, urodził się bez rąk i jedynym możliwym sposobem na spożywanie posiłków samodzielnie było nauczenie się jeść stopami. Zanim podszedł do stolika menadżer, William zdążył chwycić butelkę z syropem w sobie znany sposób. Mama chłopca zarzeka się, że zawsze bardzo dba o jego higienę i upewnia się czy na pewno jego stopy są idealnie czyste. Tym razem nie tyko ona miała takie obawy.

Menadżer powiedział, że chłopiec narusza zasady sanitarne lokalu i prosi go o jego opuszczenie. Matka dziecka myślała, że się przesłyszała. Mężczyzna nawet nie czekał na wyjaśnienia. Całej sytuacji przyglądała się nauczycielka z klasą, która głośno zapytała uczniów czy umyli ręce. Kiedy zaprzeczyli, ostentacyjnie podała im syrop, pokazując tym samym solidarność z rodziną niepełnosprawnego chłopca.

Matka chłopca wyszła z lokalu i specjalnie nie zapłaciła za napoje. Była zdruzgotana jak potraktowano jej kochanego synka. Za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się swoją historią z innymi, którzy szeroko poparli jej zdanie. Zewsząd rozległy się głosy oburzenia, a wielu pracowników popularnej sieci lokali, w których miało miejsce zdarzenie, wyraziło swoje ubolewanie. – Ja i kilka innych pracowników byliśmy całkowicie zszokowani tym co zrobił nasz menadżer – tak brzmiał jeden z komentarzy pracownika rzeczonej knajpy. Mama Williama zachęca do bojkotowania restauracji dopóki nie zmieni swojej polityki wobec klientów.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
44,80 zł
56,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips z dorszem w tempurze dla 2 osób za 44,80 zł i więcej opcji w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz