Home Kategorie Ludzie Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek. Kulisy są porażające.
20.16K

Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek. Kulisy są porażające.

Gwiazda jest załamana po wyrzuceniu z Pytania na śniadanie. Zastąpi ją Kasia Cichopek. Kulisy są porażające.

„Pytanie na śniadanie” przechodzi właśnie sporą metamorfozę. Zmienią się prowadzący. Teraz swoje pięć minut będzie miała Kasia Cichopek.

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najstarszych polskich programów śniadaniowych. Założeniem formatu jest to, aby osoby spędzające poranki w domu mogły je sobie umilić oglądaniem telewizji. W programie spodziewać się można wywiadów, gotowania na żywo czy rozmów o modzie.

Mimo iż Polacy coraz częściej wybierają internet zamiast telewizji, „PnŚ” cieszy się sporym poważaniem. Teraz jesteśmy świadkami sporych zmian w konwencji programu. Jedna z prezenterek była zmuszona odejść, a na jej miejsce ma przyjść Kasia Cichopek.

To może Cię zainteresować:  Nie żyje były piłkarz i trener. To wielka strata nie tylko dla piłkarskiego świata.

Przez ostatnie miesiące w roli prowadzących widzieliśmy Macadamian Girl czyli Tamarę Gonzalez Perea, która słynie ze swojego charakterystycznego sposobu ubioru oraz wyjątkowego gustu. Sympatyczna gwiazda niestety musi się rozstać z TVP, a na jej miejsce wejdzie Katarzyna Cichopek. Pracę straci także jej partner z programu Robert El Genda, a zastąpić go ma Maciej Kurzajewski. Zastępstwo wybrano ze względu na wieloletnią współpracę zarówno Katarzyny jak i Macieja ze stacją TVP. Niestety, gdy oni mogą świętować, dwie inne osoby przechodzą teraz bardzo trudny czas. Kulisy zakończenia ich współpracy z “Pytaniem na śniadanie” są wstrząsające.

Macademian Girl i Robert stracili pracę w piątek. Według informacji przekazanych przez Fakt, wpływ na to miał jeden czynnik. Po przeanalizowaniu wyników oglądalności okazało się, że ta para rzekomo osiąga najgorsze wyniki. Władze TVP postanowiły natychmiast zrezygnować ze współpracy z nimi i zatrudnić bardziej znanych widzom twarzy.

To może Cię zainteresować:  Polska youtuberka pokazała film, na którym rodzi siłami natury. „Rozwarła się szyjka. Jezu jak boli!”

Czy to dobra decyzja? Czas pokaże. Blogerka Tamara nie kryła rozgoryczenia tą sytuacją i mocno przeżyła nagłą decyzję TVP. Myślicie, że Cichopek i Kurzajewski lepiej sobie poradzą?

Twoja reakcja?

Super
Super
14
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
51

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz