Home Kategorie Niesamowite Kto ukradł dziewczynce bransoletkę? Odpowiedź jest oczywista, ale podać ją potrafi zaledwie 3% ludzi.

Kto ukradł dziewczynce bransoletkę? Odpowiedź jest oczywista, ale podać ją potrafi zaledwie 3% ludzi.

Dziewczynka została okradziona z cennej pamiątki. Zagadka z pozoru może wydawać się trudna, a odpowiedź może okazać się zaskakująca. Tylko 3% ludzi jest w stanie ją rozwiązać.

To mała zagadka na logiczne myślenie i spostrzegawczość. Na obrazku widzimy dziewczynkę, która szuka swojej bransoletki. Przygląda się jaj kilka osób, a któraś z nich to złodziej. Uda ci się odgadnąć która?

Pewien detektyw wybrał się na spacer i trafił na płaczącą dziewczynkę. Ta opowiedziała mu całą swoją historię.

W trakcie opalania zasnęła. Gdy w końcu się obudziła, zauważyła, że ktoś zabrał jej ukochaną bransoletkę. Detektyw szybko rozejrzał się wokół, aby wpaść na jakikolwiek trop. Niestety dookoła koca nie było żadnych odcisków stóp, oprócz śladów okradzionej. Mężczyzna popatrzył na osoby, które regularnie pojawiały się nad rzeką i wtedy wszystko zrozumiał. A ty już wiesz, kto jest złodziejem?

To może Cię zainteresować:  Zaledwie 1 na 7 osób potrafi rozwiązać tę zagadkę. Dasz radę?

Poza dziewczyną na plaży było jeszcze siedem innych osób. Wśród nich znajdowała się m.in. pewna para, chłopiec w stroju nurka, nastolatek z pontonem czy rakietą tenisową. Jeszcze raz spójrz na zdjęcie.

Kto jest złodziejem? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Złodziejem jest wędkarz. Dlaczego? Tylko on był w stanie zabrać bransoletkę, nie zbliżając się do koca. Sprytne, prawda? Czy należysz do tych 3% ludzi, którym udało się rozwiązać tę zagadkę?

Kurs Online: coaching z certyfikatem
Kurs Online: coaching z certyfikatem
49,00 zł
229,00 zł
59 dni
do końca oferty!
Kurs Online: profesjonalny coaching z zaświadczeniem MEN za 49 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 229 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz